Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BolkaLolka, Módosítva: 2012. július 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

3000+posta Trussardi Action 50 ml/ kb.10
Ár: 3000+posta , Eladó: MesMess
Állapot: Öntôs üveges maradék( 10 ml lehet benne kb), Helyszín: Zugló, fizetés: Személyes/posta/foxpost

La-Fee

2016. január 24.

De szép emlék! Frissen vágott uborka illata rémlik, volt benne valami nyers, de szerettem, mert kitűnt az akkori illatok közül. Húsz évesen tavasszal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 24.

BolkaLolka

2012. július 24.

Jajj,hogy szerettem ezt a parfümöt.És imádtam az üvegét,rózsaszín,hüllőminta :-) Sajna itthon már nem lehet hozzájutni,csak külföldön.Horrorösszegért :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 24.