Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. július 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1993

Aromás - Aqua illat

Fej : Mandarin, bergamott, citrom, szőlő
Szív : Levendula, Basil, neroli, jázmin
Alap : Pacsuli, vetiver, tölgymoha

Joe38

2013. augusztus 12.

Ez az illat a Trussardi Action lecitromizált változata!Fűszerek helyett pedig inkább virágos felhangok dominálnak benne..............Régen használtam már ,de nagyon szerettem ezt is!Legalább annyira férfias ,mint a sima Action ,de nem annyira alkalmi.Lehet ,hogy azért mert mindkettő Olasz és mindkettő sport ,de egy kicsit hasonszőrű a karaktere a Sergio Tacchini Sport-al. Minden esetre nálam az Action volt a favorit így ő már csak 4 star-t kap tőlem,viszont ,ami pozitívum ,hogy net-es parfümériákban még szoktam látni a 25 ml-es változatát!Szerintem aki sportolni jár és edzés után valami plusz programon kell részt vegyen annak mindenképp ajánlom ,hogy tartson egy ilyet a táskájában ,mert bizony nagyon minőségi illat ez, ami megállja a helyét bárhová is érkezzünk meg!És a Sport kategória ellenére biztos kellemes meglepetésben lesz része annak is aki viseli ,és annak is aki csak ízelítőt kap eme illatból a férfin aki használja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 12.