Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sheder5, Módosítva: 2019. június 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2016

Fejjegyek: citrom, rózsabors, muskátli, kanárifa gyanta,

Szívjegyek: tömjén, benzoin, agarfa,

Alapjegyek: vetiver, pacsuli, bőr, borostyánkő

Trussardi Amber Oud fújósok
Ár: 1300 Ft, 2000 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

Dottir

2019. szeptember 7.

Nincs tapasztalatom és tudásom az oud-ról, de nekem ez nagyon megtetszett egyetlen szaglászás után. Akkor még csak a száraz, édes füstössége varázsolt el, mára már az is, hogy rajtam leszáradás után kibontakozik egy tearózsás akkord, ami elvarázsolja és meglágyítja ezt az egyébként inkább férfias illatot.
Egyébként borsos, száraz, földes és balzsamos egyszerre, pikáns és fás, füstös ámbrává puhul, de én érzek végig valami gyógynövényes patikaillatot is. És persze a tearózsát.:)
Ha valakinek túl férfias, egy tisztább mósuszillattal rétegezve a pézsma szépen megtöri a bors karcosságát.
Kellemesen leng körbe, nem tolakodó és jól tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Kellemesen leng körbe, nem tolakodó és jól tart.

emb1p3

2019. július 17.

Itt sem kaptam a szívemhez az izgalomtól, de egy szép, korrekt, európai orra komponált, csavarok és komplikációk nélküli komfortorientál, pont az, amit a neve sugall: mély, forró, fás illat, de nem ijesztő, szurkos vagy sötét, az oud nem az az orvosságos, rendelőillatú vadállat, hanem gyengéd finomság lesz a gyantaágyon. Én tömjént nem detektáltam. Hasonló hangulatú a drogériából a Bentely pour homme intense, csak az kicsit spiccesebb, rumosabb, meg a fekete üveges Valentino, de az íriszesen puha. Niche vonalon meg van hasonló kismillió. Nem törném magam érte nagyon, de ha lenne, akkor gyanítom, gyakran fújnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.