Trussardi

Trussardi Blue Land For Men EDT

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. április 1.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-aquás

Fejjegy: keserű narancs, zöld alma, zuzmó,

Szívjegy: levendula, gyömbér, tengeri jegyek,

Alapjegy: kasmírfa, vetiver, bőr

Ár: 8000 , Eladó: welt09
Állapot: 100ml/ kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost

Joe38

2020. augusztus 30.

Az idei nyári illatom.
Elég nagy számban vannak parfümjeim,de meg kell mondanom a Trussardi márkát már jó ideje nem figyelem és
jó ideje nem vásároltam tőlük semmit! A 80-90'-es években az egyik favorit illatház volt nálam. Egyik parfümöt vettem a másik után....
Mindegyik karakteres,egyedi jelenség volt jó tartóssággal és elérhető áron! Mondjuk nem az olcsók között ,de nem is volt vészes.
Aztán kb a Python után valahogy nem sikerült számomra érdekes és figyelemfelkeltő illattal előállniuk és hanyagoltam a márkát...
Idén tavasszal átrendeztem a szekrényemet itthon és ahogy a parfümöket pakolásztam szomorúan nyugtáztam ,hogy egyetlen egy Trussardi
parfümöm sincs! Pedig régen ,hogy szerettem......majd elkezdtem turkálni a neten és egyik nap hazafelé az egyik drogériában csekkoltam a My land-et.
Hát igazából nem estem hanyatt tőle,de azért nem is volt rossz első szimatolásra...gondoltam ha egy kicsit frissebb,játékosabb lenne az illat
akkor még áldoznék is rá,bár az ára nem nagyon tetszett! Aztán pár nap múlva szintén a neten szörfözve ráakadtam a Blue land-re, ami az üzletben
akkor nem is volt amikor a My land-et próbáltam! Na,a fórumon pont azokról az összetevőkről és frissességről írtak,amiket a Myland-ből hiányoltam!
Gondoltam ránézek 1-2 webshopra,hogy milyen áron van a Blue Land és nyugtáztam,hogy abszolút kedvező a teszter változat!
Vakon megrendeltem és teljesen elégedett vagyok vele! Friss ,nyári illat a kék tükrében ,Trussardi minőségben! Remek tartóssággal és egy modern
csavarral amivel elérték,hogy figyelemfelkeltő legyen ,de ugyanakkor a háttérben felcsengenek a régi Trussardi parfümök akkordjai is!
Egy frissítő koktél a nyári melegben amitől az ember komfortzónája erőre kap! Tengeri jegyzetei illetve a gyümölcsös felhang remek
kísérője lehet a forró hétköznapoknak vagy akár a különleges nyári estéknek is!
Nálam ez egy 5 csillagos koktél és gyanús,hogy a jövőben mindig ott lesz egy üveggel a többi parfümöm között!
Örömmel nyugtáztam,hogy számomra a Trussardi márka visszatért......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Az idei nyári illatom.
kísérője lehet a forró hétköznapoknak vagy akár a különleges nyári estéknek is!
Örömmel nyugtáztam,hogy számomra a Trussardi márka visszatért......

Carlito

2016. június 25.

Egyedi mint a My Land. Nem szokványos kék illat. Egy a bibi a történetbe még hozzá az ára....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

vrozi

2016. január 4.

Barátomnak vettem ajándékba, mert tudtam, hogy tetszik neki. Tényleg isteni és hosszantartó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Timi8

2015. október 15.

Aki kedveli a könnyed, friss illatokat, annak ez is be fog jönni! A Blue Land nem az az éles, citrusosa, zöldesen friss, inkább határozottan vizes, lágy. Én keserű narancsot nem, de vmi édeskés gyümis jegyet határozottan érzek pici levendulával. Bvlgari Aqua Marine, Versace eau Man Fraiche, Armani Aqua di Gio ...stb-kedvelői mindenképp tegyenek vele egy pròbát! Párom a felsorolt elődökre már ráunt picit, de mivel az ilyen illatkategòria áll hozzá legközelebb, most egy ilyet ùjìtottunk neki! Bevált, szereti. Sztem leginkább a tavaszhoz illik, de a mostani időben is helytállò. Nyárra mehetnek a citrusok, hamarosan pedig a mély, édes, fűszeres illatok közelegnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

boghyca

2015. augusztus 26.

Igazi kék illat!!!! Finoman friss, és puha illat. Igaz teszteltük papíron és bőrön is egyaránt, de tény, hogy tartós illatról beszélünk. A párom most Acqua di gio-t használ, de a következő friss kategóriás parfüm Ő lesz, ha Armani bácsi elfogy. Sajnos számára nagyon nehéz jó parfümöt találni, mert nem tűr el ám akármilyen illatot, de őt nagyon "megkajálta". Magam is használok Trussardi illatot (Donna) és még nem okozott csalódást. A Blue Land igazán türközi az olaszos életérzést, és a tiszta kék illatot. Levendula, bőr, és narancsos zöld jegyek nagyon ütős elegyet alkotnak nap végéig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.