Trussardi

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Dottir, Módosítva: 2019. június 11.

Ár:   25 000 Ft

Fejjegyek: aldehidek, koriander, gyömbér, mandarin, bazsalikom, jácint, bergamott, zsálya

Szívjegyek: szekfű, tubarózsa, orris gyökér, jázmin, ylang-ylang, gyöngyvirág, rózsa

Alapjegyek: labdanum, ámbra, pacsuli, pézsma, benzoin, vanília, cédrus, styrax

Dottir

2019. június 17.

Teljesen megfeledkeztem erről az illatról, talán mert nagyon fiatalon találkoztunk. 20 éves voltam, amikor anyukám egy külföldi útjáról ezt hozta nekem (!).:D Persze én már akkor is a nehézsúlyúak között szerettem versenyezni, imádtam a testes, fajsúlyos illatokat (bőszen fújkodtam ekkortájt a Nina Fleur de Fleurs-jét vagy Elizabeth Taylor Passion-jét). Tudtam én róla is, hogy nem kellene még hogy közünk legyen egymáshoz, mert ez tényleg egy érett, nagybetűs Donna: erős, domináns, magabiztos, elegáns, mindezt mindenféle erőlködés nélkül. Olyan nő (vagy inkább asszony?) illata, akinél a stílus nem holmi tanult attitűd, hanem vele született. Akinek árad a lényéből az önbizalom és a sikk, de meleg, gyengéd és ultranőies is. Mindez engem akkor mit sem izgatott, tetszett és kész. Nagyon bele voltam esve egy kellően flegmatikus zenészfiúba, és gondoltam, majd bevetem nála ezt az illatot. És láss csodát: ő, aki soha semmire nem tett megjegyzést és azt hiszem, legkevésbé a parfümök érdekelték, erre megjegyezte, milyen finom.
Most Veronának köszönhetően újra összejöttünk, na nem a rockfiúval, hanem Donnával.:) A jóvoltából szert tettem egy minire, amitől annyira boldog lettem, hogy abban a minutumban ahogy megéreztem a csuklómon, felkutattam egy nagyobb vintage kiszerelést online, ami útban van felém. Ez az illat rajtam csodálatos, cédrusos mellékzöngéjű pacsulivá szárad, amit puhítanak a virágok és krémesít az ámbra. A csavar benne egy kis gyömbér és fűszerek, amelyek egy idő után finoman lecsengenek, és marad egy finom, de karakteres illatfátyol körülöttem. Erőteljes és kifinomult egyszerre, azt hiszem, ez a titka.
Igazi olasz sikk, köszönöm még egyszer Verona!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Igazi olasz sikk, köszönöm még egyszer Verona!:)