Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: bergamott, fahéj, aszalt szilva

Szívjegyek: jázmin, ibolya, dohány

Alapjegyek: vanília, pacsuli, labdanum

Trussardi Scent of Gold EDP fújósok
Ár: 950 Ft, 1400 Ft, 2200 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Ár: 9000 ft+pk , Eladó: HuAnita
Állapot: 100 ml/kép , Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként vagy Foxposttal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

6vilag

2021. január 1.

Annyira akartam magamnak ezt az illatot. A polcon a női részlegen foglalt helyet. De még a sokadik tesztelés után is bizonytalan voltam, hogy melyik irányba is hajlik, a női vagy a férfi vonal felé?
Aztán egyszer csak valahogy eldöntöttem, rajtam inkább férfias. Hát akkor jön bizony a karácsony, megveszem a férjemnek, ha már nekem ennyire tetszik. Órákkal ezelőtt kipróbálta, majd kiment a szobából. Én még mindig itt ülök, és a két fújásnyi illat még nélküle is megcsapja az orrom.
Nagyon-nagyon jó. Unisex mivoltára rajtam inkább férfias irányba megy el, de rajta viszont nem nőies, hanem csoda jó. Valahogy rajta valódi semleges nemű illat. Dohány és a fűszerek érződnek, de krémesen és lágyan, talán a vaníliának a köszönhetően. Ebből két fújásnál több tilos, a 100 ml sokáig elég lesz.
Néha azért használom én is.
Egyik reggel tudtam, hogy ezt akarom. Imádtam. Bementem a munkahelyemre, ott azt mondták, hogy valami isteni finom, igazán minőségi illat leng körül...Senki sem titulálta rajtam férfiasnak, "csak" egy minőségi illatnak.
Ma, Szilveszter napját ezzel koronáztam meg. Ritkán használom, de mindíg felkapja valaki a fejét rá, így ma is. Mondtam, hogy a férjemé, de imádom. Az év utolsó napján is megdicsérték a munkahelyemen. Bár nem tartom kifejezetten munkábajárósnak, mivel eléggé figyelemfelkeltő, csillogós, vibrálós, meleg illat ez. Ünnepinek is mondanám, bizony nemigen nem lehet nem észrevenni. Megérdelemelten dicsérték meg rajtam ma is.BUÉK mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 1.

Néha azért használom én is.

Asianlover

2018. november 14.

Update: sikerült eldöntenem, számomra ez inkább férfi illat. Mivel nem fogom használni, végső minősítése 4-es :)

Ez egy nagyon karakteres, beburkolós téli illat. Dohány, fahéj, szilva, picike púderesség. Nagyon érdekesen billeg a férfi és a női oldal között, még nem tudtam biztosan eldönteni, nekem való-e? Tart még az 5 milli, egyszer csak lesz hideg is... elválik majd :) mindenképpen ajánlom a fűszeres illatok kedvelőinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Cloudberry

2018. augusztus 11.

Isteni, isteni, isteni. Már nagyon-nagyon vártam ezt az illatot, ahogy olvastam róla Fragranticán, máris elmentettem, hogy amint lehet majd, rendelek egy üveggel. És végre az enyém!!! Hát, nem 40 fokban ajánlom, hanem majd őszre-télre lesz tökéletes. És férfiakon is csodálatosan működne, nem hiába uniszex illat. Nem nagyon tudom mihez hasonlítani, nem sok parfümümben volt eddig dohány illatjegy, de a szilvával, a fahéjjal és a virágos jegyekkel együtt csodálatos egyveleget alkot. Nagyon tartós, de idővel azért finomodik :) Próbáljátok ki ti is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.