Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Deni, Módosítva: 2017. március 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetétel: őszibarack, mandarin, ibolya levél, citrom, rózsa, jázmin, gyöngyvirág, pézsma, pacsuli, moha, virginiai cédrus

chryzler

2021. március 31.

Anno én választottam ex-barátnőnek. Nem lőttem mellé. Annyira illett hozzá, h a 30-as kifogyasztása után megvette a nagy kiszerelésűt.
Kár, h már nem forgalmazzák!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 31.

Kár, h már nem forgalmazzák!

kvin

2018. július 16.

Nagyon emlékeztet valamire, de nem bírok rájönni, hogy mire. Talán Kenzo Summer? Nekem nagyon mimózás - pedig nincs is benne - , talán ezért nem olyan szappanos, mint a Kenzo, de nagyon puha, pézsmás finomság. Még a Chloé Innocence is eszembe jut róla, igazi klasszikus, amikor az illatoknak még volt egyénisége. Citrusos helyett ciprusos, a citromsárga és zöld üveg megtévesztő, mert nem friss, fanyar zöld illat, annál sokkal puhább, inkább fás (rózsafa, cédrus, vetiver) legalábbis rajtam így érvényesül. Meleg időben is szépen megállja a helyét, nagyon szívesen használnám gyakrabban, de sajnálom, mert szinte pótolhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Shiram

Korcsoport: >54
2017. április 5.

Imádtam! Sajnos, én is csak külföldi oldalon láttam, hihetetlenül túlárazva. :( Nem tud valaki , valami hasonló illatot? Amióta megszűnt, keresem az igazit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 5.

mate

2017. március 13.

Imadtam ezt a parfumot es nagyon szeretnem vhogy beszerezni,de nem sok eselyt latok ra...neten sehol se kaphato😢.
Vkinek esetleg egy megbuvo maradvany?
Vagy van otletetek hasonlo illatu parfumre?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 13.

Vkinek esetleg egy megbuvo maradvany?
Vagy van otletetek hasonlo illatu parfumre?

nkatika

2016. augusztus 19.

Valami olcsó dupe illatmintát szagoltam, ami - leírása szerint - ennek az utánzata.
Aztán megkerestem Az Igazit. Így. Nagy I-vel! Ez az illat hihetetlen aurával vonja be az embert, tapintható a különlegessége, szolidan kirívó a hétköznapi illatok közül. Nem tudom meghatározni, hogy érzek-e extra citrusosságot, ami ezt a pluszt adja viseletének érzéséhez, mert annyira kifinomultan MÁS, mint a többi, hogy megfogalmazhatatlan a különbség. Érzékszervekkel felfogható csupán.
Még van az 50ml-es üveg alján, néha beleszippantok és belezsibong az egész testem. Hiába keresem az utánpótlást, roppant csalódottan vettem tudomásul, hogy ennek a szerelemnek már csak a maradványai bújnak meg a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

aranypáva

2015. december 5.

Ez volt az a parfüm, amit mindenki dicsért rajtam. Fantasztikusan illett a bőrömhöz. Kár, hogy már nem gyártják, pedig klasszikus illat. Nagyon tartós volt, teljesen megfelelt az ár-érték aránynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

bara89

2013. augusztus 30.

Szereztem belőle egy 5 ml-es kiszerelést. Nagyon különleges illat, üde és bőrbe simuló. Van egy kis férfias éle, de ettől csak izgalmasabb. Tökéletes mindennapi viseletre, ráadásul nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

ursus

2013. május 14.

Én is nagyon szerettem; igazán elegáns és visszafogott, bár mostanában az a baj, hogy a nagy kiszerelelésűeket vásárlom meg vagy a tesztert, és az olyan sok, hogy a végére többnyire elegem lesz az illatokból. Ezzel is így voltam. A fele üveget anyunak adtam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 14.

radioaktiva

2013. március 7.

Imádtam, és bár mióta elfogyott nem vettem újra, remélem még fogok találni, mert nagyon-nagyon egymásra találtunk. Amúgy is kedvelem Trussardi illatait, mert egyik sem tucatillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 7.

kingus008

2013. március 7.

Végre valaki feltette az oldalra, hát ez a parfüm nekem valahogy az abszolút favorit. Annyira imádom az illatát. Van még jó néhány parfümöm, de ez mindig a legelső kedvenc marad.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.