Trussardi

Ár:   58 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fapapucs, Módosítva: 2022. március 22.

Ár:   58 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020

Illatjegyek: kávé, fahéj, mogyoró, kókusz, jázmin, tuberóz, vanília, cédrus, pézsma

Trussardi Vittorio Emanuele II EDP 5 ml
Ár: 4000 , Eladó: Echooo
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: postán maradó elsőbbségi, 900 Ft (júli 1-től sajnos ennyibe kerül már)
Parfüm minták 🧪
Ár: Ld. leírásban , Eladó: karasze
Állapot: Új, 1 ml (cseppentős/kenős üveg fiola), Helyszín: Budapest, VII., fizetés: Személyes átvétel, Foxpost/Packeta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Torpece

2023. november 20.

Sajnos nagyon nem jön be. Van benne gy öszetevő.ami kimondottan zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 20.

Sajnos nagyon nem jön be. Van benne gy öszetevő.ami kimondottan zavar.

karasze

2023. október 3.

A Lolitaland mellett a másik gourmand finomság, ami miatt vártam az őszt.
Hibátlanul összesimul a kávéházi hangulat (Cornetto con Nutella e un espresso ) a virágokkal. Főleg a tubarózsát érzem ki, a krémes, buja fajtából. Pont olyan, mint az üveg: vöröses, olvadt barna, meleg.
És a kupak! A gyerekeim kedvence!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 3.

A Lolitaland mellett a másik gourmand finomság, ami miatt vártam az őszt.
És a kupak! A gyerekeim kedvence!

eheiszki

2023. február 3.

Ismertem illetve birtokoltam több illatot amikhez hasonlítják:
All Olio di Argan Profumo
Bond No.9 New York Street és I love New York
Amour de Cacao
Madeleine Le Donne
Azt kell mondanom mindegyik van benne egy kicsit, számomra remek ötvözete lett a fent említetteknek. Kifújáskor mogyorós, szofisztikáltan nutellás mint a di Argan de nem lesz túláradó cukorbomba. Nemsokára bekapcsolódik a kávé, jól kiérezhető, azonnal dob az illaton de ez sem harsog ki a kompozícióból. A leszáradása krémes, talán legjobban az I love New York-ra emlékeztet, de tartja a mogyorós vonalat. Erőteljesen érezhetőek benne a virágos jegyek, rajtam a tubarózsa érződik leginkább. A fahéj és a kókusz minimálisan van jelen. Az egész illat egy édes vanília alapon nyugszik. Nagyon tetszik, nagyon tartós! Unisex de mindenképpen édesszájúaknak ajánlott.
Másodszori viselés: Erősen virágos, tubarózsa még mindig hangsúlyosabb de már érzek jázmint és... narancsvirágot is.. ami nincs is benne. Emlékeztet a Perdizione /Sintra illatra. Remélem visszatér a mogyorós vonal mert ez így nem évi approved. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 3.

Ismertem illetve birtokoltam több illatot amikhez hasonlítják:
All Olio di Argan Profumo
Bond No.9 New York Street és I love New York
Amour de Cacao
Madeleine Le Donne

Freesia

2022. november 16.

Minőségi ünnepváró niche csoda a Trussardi tálalásában. Az illat ihlette látomásom: Ülök egy trendi kávézóban a budai oldal egyik menő plázájának emeletén és próbálom kiheverni a shoppingolás fáradalmait. Minőségi szövetkabátom levetem, lábam körül luxusmárkák papírszatyrainak tömött halma. Megérkezik a mogyorós, tejhabos lattematte-m, melybe nem kértem cukrot, hogy beleférjen még egy kis desszert a napi kalóriazsonglőrködésbe. Érkezik is egy finom csokoládétorta az ajtón belibbenő, virágillatú barátnőm kíséretében. A pult felől a kávécsodák készítéséhez szükséges szirupok, alternatív tejek párája keveredik az elémtett gourmet finomságok mennyei illatával és a barátnő tubarózsás luxusparfümjével.
Elég volt az álmodozásból, shoppingolás helyett megyek melóba', de a látomás kicsit megvigasztal :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 16.