Tulasi

Ár:   510 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Audry1, Módosítva: 2019. szeptember 20.

Kiszerelés:   5,6 g
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Kókuszvajból, fehér méhviaszból, ricinusolajból és természetazonos aromából álló készítmény, amely óvja a száraz, cserepes ajkakat a kiszáradástól. Többféle ízesítésben kapható. A teafa ajakápoló például természetes baktericid jellegénél fogva ajakherpesz megelőzésére is kiváló.

Pumi

2020. május 23.

En nagyon szeretem, semmi emelygos illat, szepen apol. Smink ala szoktam illetve estere. Ez egy natur kozmetikum, es annak tokeletes, nem vegyszeres! Szeretem nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 23.