Tulasi

Ár:   860 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melcset, Módosítva: 2012. augusztus 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Tulasi Arcradír kizárólag természetes anyagokat tartalmazó, tartósítószer nélküli készítmény.

Alkalmazása során a bőr felső hámrétege kíméletesen és mélyen tisztul, fiatalossá és simává válik, a ráncok kifeszülnek.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nagynomy

2019. május 30.

A felkenése macerás az tény, de a kombinált bőrömmel, főleg a zsíros részekkel csodát tett. Heti 2-3 alkalommal használom, egyre simább a bőröm, reggel már nem zsíros. Az érzékeny bőrömre is teljesen jó, nem ég, nem csíp, nem lettem kiütéses tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

culko

2018. szeptember 21.

A legjobb hatású arcradír, amivel valaha találkoztam. Tökéletesen tisztít, használata után a bőr, a pórusok látványosan tiszták lesznek. Enyhe ránckisimító hatást is felfedeztem használat után. Egyedül a használata nehézkes kissé, darabos nagyon,olyan az állaga mintha ledarált szőlő lenne, sok kis darabka van benne, ami olyan mintha szőlőhéj lenne (nem az). De rájöttem, hogy lehet a legjohatékonyabban használni: száraz bőrre száraz kézzel kell felvinni. 2-3 percig masszírozni vele az arcot, majd lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Guille

2017. november 8.

Pasiként nem sokat tudok hozzáfűzni ehhez műfajhoz, de rendben van szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Pasiként nem sokat tudok hozzáfűzni ehhez műfajhoz, de rendben van szerintem.

CoCo8D

2017. június 23.

Eddig csak a szokásos műanyag golyós borzalmakat, használtam mint pl avon planet spa, garnier és társai, amikkel amúgy alapjában nem volt bajom, tették a dolgukat, de valahogy nem tetszett a sok mű összetevő, és váltani akartam valami természetesebbre. Így került kipróbálásra ez a radír. Az állaga elég furi a többi termékhez képest amihez hozzászoktam, így rögtön zuhanyzásnál teszteltem, és az illatával se voltam kibékülve, nekem túl erős. A felvitele pocsék, mivel az összes RADÍROZÓ szemcse lehullott a kádba, vagy a kezemre tapadt, és hiába próbáltam visszatenni az arcomra, mind visszapotyogott. A mentett maradékot megvártam míg megszárad, majd lemostam. A sok macera ellenére szerintem klassz kis cucc(lenne), mivel törölközés után érezni a bőr finom simaságát, és puhaságát. Sajnálom hogy maga a radírozás nem igen működött. Így inkább pakolásnak mondanám, mintsem arcradírnak. Ha elfogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Anna123

2017. május 14.

Szerintem egy nagyon jó kis arcradír, jól radíroz, sima lesz tőle a bőröm is, és nem is szárítja. Lehet, hogy a szaga nem mindenkinek jön be, de nekem tetszik. És nagyon nagy pozitívum, hogy tényleg "mindenmentes" és semmi szemét nincs benne. Egyedüli hátránya, hogy kicsit macerás lemosni - ezért mindig közvetlenül zuhanyzás előtt használom - és nem túl gusztusos az állaga. Mindezeket leszámítva király.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Xeralto

2016. május 25.

Kegyetlen rossz.
Felkentem az arcomra és éreztem, hogy valami nem stimmel. Égett az egész arcom, csípett, vöröslött, még a könnyem is kicsordult annyira borzasztó. Azonnal a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Kegyetlen rossz.

telelle

2016. január 30.

Először kicsit intenzív volt a bergamott olaj, de azóta megszoktam és szeretem is. Nekem annyira nem pereg, csak fel kell keverni hogy homogén legyen. Jól esik néha feltenni, ki tudja váltani a krémet és olyan szép puha lesz utána az arc, bár az utóbbi időben nem érzem annyira drámainak a hatást. A tégelye nem annyira jó alakú, főleg amikor az aljáról kell kiszedni a cuccokat. Egyszer még talán újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Demke

2015. október 20.

Az összetevők jók, az illata szuper. A használata nekem nagyon macerás. Nem maradnak fent a szemcsék a kezemről kell összegyűjteni és felrakni, de valahogy nem akar fent maradni. Én a radírozást sem éreztem rajta igazán. A testradírját kentem az arcomra is az szuper. Elhasználom, de nem fogom többet megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 20.

AnnaKamilla

2015. május 4.

Nagyon jó! A gond nekem a felkenésével van..nagyon darabos és mindenhova lepotyog..ettől függetlenül jó kis arcradír,az ára is kedvező :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

könyvecs

2015. március 4.

Évek óta használom, mindig van itthon egy tégellyel. Télen is jó, nyáron is jó, pedig nekem télen eléggé szárad a bőröm, nyáron zsírosodik. Hetente egyszer használom fürdéskor, és bár nem tűnik nagyon erősnek a hatása akkor épp, az eredmény mégis a felfrissült, üde bőr. Ráadásul tényleg olyanok az összetevők, hogy semmi rosszaság nincs benne, igazi logikus összetételű natúrkozmetikum.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 4.

Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract

Kaolin 0 0

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.