Tulasi

Ár:   380 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: T.R.Rencsi, Módosítva: 2012. február 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Körömvirág illóolajtartalmú növényi szappan. Hámsejtregeneráló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatással rendelkezik. Hatóanyagként körömvirágolajat és bergamott illóolajat tartalmaz. A szappan festékanyaga körömvirág őrlemény az előző hatásokkal szinergizál, így fokozza a hatóanyagok gyógyhatását. 100% növényi alapanyagokból készülő szappan. Természetes illóolajokkal illatosított. Növényi őrleménnyel színezett. Hidegen, kézi erővel préselt.

Kiszerelélés: 90 g

Audry1

2019. szeptember 12.

Én csak kézmosáshoz használok szappant, fürdéshez nekem a tusfürdő vált be. Viszont amint megszagoltam beleszerettem! Nem érzem, hogy jobban hidratálna vagy szedné le a koszt, mint más társai, de nagyon finom illata van, ami tartós is!
Nem venném meg újra, inkább egy olcsóbb, de hasonló hatásosságú szappannál maradnék, de egynek nekem megérte.
Azért kap csak 4 csillagot, mert egyáltalán nem érzek különbséget egy olcsóbb szappan és közte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Vivi92

2015. augusztus 30.

Valóban változott az összetétel, teljesen más. Ajándékba kaptam egy ilyet. Zuhanyozni szoktam vele. Nagyon jó az illata és jól radírozza a bőrt, jól tisztít. Az alább említett pisihez hasonló szagot 2-3 használat után én is éreztem közelről szagolva, de annyira azért nem zavaró. Nem tudom hogy mitől lehet. Arcnál vigyázni kell, mert a szembe kerülve iszonyatosan tud csípni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

FerJuci

2014. május 13.

Elfogyott a Yamuna szappanom, úgyhogy kellett egy másik natúr szappan. Kissé kevésbé áll kézre, mert nincs egy lekerekített rész, de nagyon tetszik, hogy krémesen habzik, jó az illata, nem szárít. Az arcomra is kipróbáltam és nagyon jól tisztít, utána pedig puha maradt az arcbőröm, nem szárította. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Suklaakeiju

2013. május 28.

Változhatott ennek az összetétele az idők folyamán, mert amit én most vettem, azon kétszer annyi összetevő van felsorolva, mint itt (ugyanez a neve, ugyanígy néz ki a szappan és a csomagolás).
Az első szappanom, amit fürdéshez vettem, ezt ajánlották. Kétszer használtam, eddig tetszik, jó az állaga és az illata - viszont csak négy csillagot kap, mert tényleg néha "keménykednek" benne a növénydarabkák, valamint az én összetevőlistámon szerepel pár vitatott anyag is.
Összességében kellemes élmény egy kezdő szappanosnak. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Összességében kellemes élmény egy kezdő szappanosnak. :)

anar008

2012. december 3.

Nemrég kezdtem arcra használni, eddig oké, remélem nem fog nagyon szárítani... Isteni illata van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. augusztus 10.

Érdekes, hogy mennyire másként reagálunk mi és a bőrünk ugyanarra a termékre!
És hogy egy termék mire elfogy, mennyire meg tud változni! Ilyet még nem tapasztaltam ezzel a szappannal, mint most!
Az én nem fiatal bőröm még mindig inkább vizet kíván, és nem olajokat, de évek óta körömvirág szappannal mosom meg az arcom reggel, és üde, jó érzést ad, felfrissülök tőle, miközben nem is szárít!
Az viszont nem tetszik és azt nem értem, hogy ha van benne körömvirág-kivonat, sőt száraz virágszirom, akkor minek kell hozzáadni - ráadásul nagymennyiségben - külön illatanyagot?
No, akárhogyan is, amikor a mostani darabot elkezdtem használni, finom, üde illata volt. És ezt tartotta is sokáig. Most viszont, hogy már csak kb. 1/3-a van meg, nem hiszitek el, de pisi szaga lett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Érdekes, hogy mennyire másként reagálunk mi és a bőrünk ugyanarra a termékre!

Judiit

2012. február 20.

Oké, hogy natúr, de nekem nem vált be. Szeretem ha egy szappan habzik, ezt nálam nem tette. Az illata sem vált be. szárítani mondjuk nem szárította a bőröm, de ennek ellenére sem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 20.

T.R.Rencsi

2012. február 9.

Imádom a szappanokat, és nagyon szívesen kipróbálok minden félét, ezt ajándékba kaptam, és hamar neki is estem. :) Véleményem róla, hogy arc tisztítására nem alkalmas, mert nagyon durva növényi részeket tartalmaz, amik felsérthetik a bőrt. Én fürdéshez használom néha, amikor úgy érzem, jól esne egy kis radírozás is. Az illata nagyon kellemes, engem ellazít fürdés közben és utána is, bár a bőrön már nem lehet olyan töményen érezni. 3 csillagot adok rá, mert egy teljesen alap szappannak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

Nem szabályos INCI név. Jelentése körömvirág örlemény.