Tulasi

Ár:   650 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2021. január 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A bőr olajozására alkalmas önmagában, ill. illóolajokkal A-,D-,E- vitaminokban gazdag, bőrbarát fitoszterin tartalmú finomítatlan, zöld natúr olaj.

Yette

2021. január 2.

Elsősorban hajra és bőrre használom.
A színe halványzöld az illata pedig erősen "zöld", ami lehet valakit zavarhat.
Az én bőröm 1-2 perc alatt szépen beissza az olajat, utánna pedig, szép hidratáltna néz ki. Ugyanolyan hatása van mint a legtöbb olajnak amit eddig használtam.
Én álltalában nem balzsamozom a hajamt, hanem hajmosás után körülbelül 4-5 cseppett oszlatok el a már törölközőszáraz hajamon. Nem nehezíti el, nem zsírososdik tőlle hamarabb,viszont mióta olajat használok a hajamra (ami nagyon vékonyszálú,viszont sok, és a fejbőröm zsírosodásra hajlamos), sokkal egésségesebb, fényesebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 2.

Elsősorban hajra és bőrre használom.
A színe halványzöld az illata pedig erősen "zöld", ami lehet valakit zavarhat.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil