Tulasi

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: famerilla, az összetevőket feltöltötte: dorina0509, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az ápoló hajolaj természetes olajok hatékony kombinációját tartalmazza. A termék alkalmas száraz fejbőr, festett, dauerolt száraz haj és repedezett hajvég kezelésére.

Környezetbarát, ökotermék. Természetes olajokat tartalmaz.  Nem tartalmaz parabéneket

hetesiedit

2019. július 10.

Régen használtam töredezett hajvégekre, de nagyon hamar zsírosodott tőle a hajam. Az illata jó, az összetevői is szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Anasztazia20

2018. január 13.

Nem is írja a termék, hogy hajvégápoló lenne. Arra valóban nehezen használható, kb. sose akar beszívódni, egy éjszaka+egy nap se elég, akármennyire óvatoskodom a mennyiséggel. Csak hajmosás előtt néhány órával használom. Az összetétele meggyőző. Csak a parfüm felesleges benne. Tetszik, hogy üvegben és nem műanyag flakonban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Jancsa

2016. május 9.

Én egy kicsit nehéznek találtam ezt az olajt a hajvégekre. Nagyon lassan szívódik fel, és hamar zsíros lesz a hajam tőle. Viszont hajmosás előtti pakolásként jól funkcionál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

MissTeryo

2015. november 25.

Ajándékba kaptam, hajmosás előtt néhány órával szoktam egy keveset eloszlatni a hajamon belőle. Az alapjáraton töredezett, szálkás hajam puhább lett tőle, és az első használat után mikor jöttem másnap dolgozni, a kolléganőm meg is jegyezte, hogy milyen szép fényes a hajam. :) Az illatával nekem nincs különösebb bajom, viszont ez a kis üvegcsés megoldás tényleg nem a legjobb, nehéz pont annyit kitölteni belőle amennyi szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

magichand

2015. augusztus 20.

Igazán száraz hajra való, akinek nem szálkás, sprőd haja van, szerintem sírva fakad ettől az olajtól. Nekem bevált, de nagyon keveset kell eloszlatni, és egy nap mire a göndör hajam beszívja teljesen. Az illata, ami szerintem szimpla illó olaj, hanyagolható lenne. Én vettem rá spray fejet a bio boltban. Mosás előtti pakolásnak csodás. Még keresem az igazi hajvégápolót, ami nem szilikonból áll, mert az nekem egy napig se tart, újra szálkás tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Goldapple

2015. április 12.

Akkor használtam ezt az olajat, amikor daureolt hajam volt. Igazából nem vettem észre semmi tápláló hatást, csak mintha mégjobban kiszárította volna az amúgy is száraz hajvégeimet. Soha többet nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Mara

2014. július 2.

Hajmosás előtt használtam vagy magában vagy keratinos pakolásba keverve. Nem mondom, hogy rossz volt a hatását tekintve. Ellenben nagyon kicsi, rossz ez az üveges megoldás, hipp-hopp elpancsoltam a derékig érő hajamon. Hasonló olajokból keverek magamnak olajos pakolást itthon és nem éreztem semmi különbséget. Igaz, az itthoniba sem illatanyagot [nem tudtam eldönteni szeretem-e ezt az illatot, de inkább nem], sem E-vitamint nem teszek, de nem hinném ezt akkora vászisztdásznak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

barack.edi

2014. május 29.

Nemrég vettem. Az illata nekem sem igazan jött be, de a hatása jó. Sok hajolajat végignéztem a drogériakban, de nagyon drágák voltak. Ez természetes és az árérték aránya nagyon jó.
Az illata miatt es a csomagolása miatt vontam le egy csillagot. Szerencsére volt itthon egy üres spricnis flakonom. Abba töltöttem át, így már nem félek, hogy hirtelen kiborítok túl sokat.
Nagyon kevés kell belőle, csak úgy jó, ha előbb a kezembe spriccelek, elkenem a tenyereimben és utana viszem fel a hajvégekre. Így kerül rá annyi, amennyi hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.

PAncsi79

2014. május 28.

Régen használtam el belőle egy üveggel. Az én orromnak ez kellemetlenül büdös volt, alig vártam, hogy elfogyjon.
A hatásával meg voltam elégedve, de nem éreztem kiemelkedőnek: ettől is ugyanolyan selymes és puha volt a hajam, mint az olívaolajtól vagy a kókuszolajtól (én mindig hajmosás előtti pakolásként használom ezeket az olajakat)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 28.

crazy cat lady

2014. május 27.

hajmosás előtti pakolásnak kiváló,de hajmosás utáni hajvégápolónak nem.tavaly nyáron ezzel a fejemen,félvizes hajjal indultam el otthonról,azt hittem ahogy szárad a hajam az olaj majd felszívódik,de tévedtem.olyan zsírosnak tűnt a hajam,hogy visszafordultam és újra hajat mostam. a hatása ettől függetlenül nagyon jó, és az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate