Tulasi

Ár:   799 Ft és 1499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Olympia, Módosítva: 2017. február 13.

Ár:   799 Ft és 1499 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100% édes, finomított mandulaolaj

A mandulaolaj legnagyobb részét két olyan zsírsavösszetevő (linolsav és olajsav) alkotja, melynek fontos szerepe van a bőr védelmében és a bőr szárazságának megszüntetésében. Hatóanyagai nyugtatják, és rugalmassá teszik a bőrt. A mandulaolaj minden bőrtípusra használható. Kiválóan alkalmas érzékeny bőrűek illetve kisbabák testének ápolására is.

lalabel

2018. november 19.

Engem is elkapott ez a natúr őrület, úgyhogy nagyon szerettem volna szeretni a mandulaolajat sminklemosóként. Igaz, hogy lehozza a sminket, de sokkal többet kell dörzsölni, ez megviselte a szemem alatti bőrt. Ráadásul (nyilván) tiszta olaj lett az arcom tőle, amit külön le kellett mosni utána. (Egy idő után azzal játszottam, hogy vizes korongra öntöttem belőle, így kicsit könnyebb dolgom volt, de nem sokkal.) Őszintén bevallom, miután elfogyott az üvegcse, visszatértem a micellás vízhez. Hatékonyabb, kevesebb a macera vele. Azért kicsit sajnálom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

Olympia

2017. február 16.

Többcélúan használható olaj. Hajápolóként, sminklemosóként és szemkörnyékápolóként használom. Nálam hatásosan halványítja a szem alatti karikákat. Este lefekvés előtt szoktam egy keveset a szemem alá tenni, csodákat ugyan nem lehet várni tőle, de én látom a különbséget. Jó árban van és mivel csak pár cseppet használok belőle egyszerre sokáig elég is lesz. Nekem 5 csillagos termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.