Tulasi

Ár:   790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sueann, az összetevőket feltöltötte: juhaszregina, Módosítva: 2016. március 17.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Bőrbarát alapanyagok!

Nuca

2015. március 31.

Én ebből a SLAS mentesből a korpásodás elleni teafásat vettem meg. Az után, hogy a Head and Shulders változtatott a formuláján és már attól is korpásodtam, amitől előtte évekig nem.
Gondoltam ez természetes, és ráadásul teafás, majd segíteni fog.... hááát nem!
Jobban korpásodtam tőle mint előtte és nem tudtam, annyira hidratálni a hajam, hogy nem legyen sprőd, gubancolódós, fénytelen és a csúcs, hogy még gyorsabban töredezett is tőle.

Próbálkoztam vele, egy hónapig, szerintem annyi idő alatt kellet volna csinálni a valamit, ha tudott volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Gondoltam ez természetes, és ráadásul teafás, majd segíteni fog.... hááát nem!

mstindigo

2014. július 19.

Nem igazán vált be végül. Natúr tusfürdőtől nem várja el az ember, hogy kifusson a kádból is a hab, de ez semennyire nem habzik, másodjára sem, ezért nehézkes vele még a rövid haj mosása is. Balzsam nélkül még a pár centis hajam is teljesen fésülhetetlen, a balzsamjával együtt sikerül kifésülni, de úgy sem zökkenőmentes. Én nem tudom, hogy egy hosszú-hajú lány hogyan tudja ezt használni? Talán a lúgos pH-ja miatt, vagy nem tudom miért, de a fejbőröm sincs vele túl jóban. Az INCI-je egyébként nem az itt feltűntetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

Sueann

2013. április 2.

Ez a sampon egyáltalán nem habzik, kissé szokatlan még ez számomra. Viszont igazolja azokat az állításokat, hogy nem kell habzania ahhoz, hogy kitűnően tisztítson. Szokásos mennyiséget bedörzsölve alaposan a hajba fejbőrbe még az előzően felkent kókusz olajat is kimossa a hajból. (először kétkedtem) Nem szárítja a fejbőröm, nem korpásodik és jó a hajam állaga is. Nekem ez végre kivált minden korábbi próbálkozást a más kímélő és natúr jellegű samponoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 2.

Emulgeálószerek: Glycereth-2 Cocoate
Tisztítószerek: Glycereth-2 Cocoate