Tulasi

Ár:   1225 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lujzi, az összetevőket feltöltötte: norisz, Módosítva: 2020. július 24.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

A bőr felfrissül, regenerálódik és ránctalanodik. Testradírozásra és narancsbőr kezelésére és általános tisztálkodó szerként is használható. Tartósítószermentes. Hatóanyagok: fehér agyag, glicerin, kukoricadara, kukoricacsíraolaj, természetes narancs és fahéj illóolajok.

norisz

2020. július 23.

Végre egy készítmény, ami tényleg a nagybetűs RADÍR, jó erős :) nagyon sokat kerestem, korábban a marionnaud saját márkását használtam de macerás beszereznem ezért kisérletezgetek már jó régóta hogy mitudná kihelyettesíteni, de ez ezerszer jobb! Az illata tényleg karácsonyi picit, de ígyis imádom, nálam a fahéj a nap 24 órájában jöhet :) a bőr valóban nagyon puha lesz tőle, a párom meg is jegyezte egyből, sőt, azóta ő is rákattant, úgyh abszolút ajánlható férfiaknak is. Hátránya hogy nem túl sok és hamar elfogy, de ár-érték aránya kiváló, ezentúl biztos hogy 2-3-t veszek egyszerre. Illetve, a Benzyl Cin. tartalmát én sem értem, őszintén kár érte hogy belerakták (csak ezért kapja tőlem a 4*-ot).
Heti többször használom, jellemzően önbarnító előtt, tökéletes mert tényleg minden elhalt hámréteget leszed, nem foltosodok ezáltal. Mivel tényleg baromi erős, érdemes finom mozdulatokkal használni, de ujjászületek utána, úgyh abszolút javaslom mindenkinek! :) több helyen láttam h írták h nehezen beszerezhető, én bijo webshopból rendeltem (sajnos ott drágább picit), másnapra meg is kaptam. Hosszabb távon kíváncsi leszek, mert fahéj tartalma miatt elvileg feszesítő hatása is kéne h legyen, erről majd beszámolok ha tapasztalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

pirosmogyoros

2019. november 5.

A fent említett hozzávalókon kívül a doboz tanulsága szerint a termék Benzyl Cinnamate-ot is tartalmaz, ami egy közepes EWG kockázatú, potenciálisan immunrendszer károsító illatanyag. Nem értem miért kell telenyomni egy natúrkozmetikumot méreggel! Egyébként különösebb bajom nincs a termékkel, csak ez a greenwashing nagyon dühítő. Kismama vagyok, fokozottan próbálok figyelni arra, hogy mit kenek magamra, de mindig belefutok az ilyenekbe...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 5.

Moony

2019. július 23.

Jajjdeszeretem :) Illata tömény fahéj, állaga mint a vizes homok. Végre egy testradír, ami tényleg ér is valamit, mert jó nagy és durva szemcsék vannak benne. Vállra és dekoltázsra használom főleg, utána pihepuha a bőröm. Lehetne nagyobb a kiszerelés, mert elég hamar fogy, heti többször is használom. Sokadik Tulasi termékem, amit rendszeresen újraveszek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

kivike

2019. június 3.

Nem rossz, de én keveselltem benne az ápoló anyagokat, így felturbóztam egy kis olajjal (lenmag), amitől sokkal jobb lett az állaga, könnyebb felvinni a bőrre, és lemosás után kellemesen zsíroz, így nem kell utána testápolót használni. Tetszik, hogy nem mikroműanyaggal radíroz, nagy adag, pénztárcabarát termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 3.

tenyitomi

2018. augusztus 19.

Életem első testradírja /hogy én eddig miért is nem használtam testradírt idáig ,kérdezem magamtól/?Elég rendesen leszedi a nem odavaló kis bőrcafatokat utána jó sima lesz érzetre is a test,egyedül lemosni kicsit melósabb.A használata viszont könnyű mert jó sűrű krémes az állaga nem szökik el a kézről meg a testen is fent marad nem folyik szanaszét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Kemibianka

2018. július 30.

Nagyon jól karbantartja a böröm, teljesen puha lesz töle. Egyetlen hátránya, hogy kicsi a kiszerelése és gyorsan elfogy. Hatása miatt viszont nálam 5 csillagos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 30.

Kuku

2017. december 9.

A legjobb testradír ever. :) Néha magamnak is szoktam itthon készíteni testradírokat, de szerettem volna venni egyet, amit ha épp sietek vagy nincs itthon semmi hozzávalóm, akkor is tudok haszni. Természetesebb összetevőjű termékek jöhettek csak szóba nálam, így találtam rá a Tulasira. Az illata isteni finom fahéjas <3 Nagyon jól radíroz. Bio boltokban lehet beszerezni, bár elég kevés helyen láttam eddig. Mindenképp újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

sbetti312

2017. június 2.

Finom pihe-puha a bőröm tőle! Heti egyszer használom, így bevált és mindig tökéletes a bőröm állaga! Számomra a legjobb testradír!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

nagyvica

2016. december 17.

Kiváló termék, puha és finom lesz tőle a bőröm! Hidratáló egyáltalán nem szükséges utána, imádom az illatát is! Hetente egyszer használom, így kitart egy hónapig is! Így árban is kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

alizee

2016. április 25.

már első használatkor el voltam ájulva az illatától, aztán a sima bőrömtől is, sokszor még hidratálót sem használok utána annyira puhává varázsolja a bőrt. csodás összetevői vannak, és plusz pont, hogy magyar termék. most fog elfogyni az első tégely, de biztos, hogy nem kísérletezek mással és újraveszem. az illata viszont tényleg annyira jó, hogy néha csak úgy lekapom a polcról, hogy megszagolgassam, bár a fahéj miatt engem a karácsonyra emlékeztet de ez nem zavar így tavasszal sem :) csillagos ötös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Kaolin 0 0