TurBliss

Ár:   4999 Ft és 13 799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   60 ml és 180 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MadhavaNaturalis, Módosítva: 2019. szeptember 24.

Ár:   4999 Ft és 13 799 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 180 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Tiszta, mikronizált balneológiai tőzeg, amely bioaktív anyagokban gazdag, mint pl. humin-, fulvin- és hymatomelánsav, ásványi anyagok, lipidek, aminosavak, enzimek, mikroelemek, fitonutriensek és kén. A bioaktív anyagok mélyen behatolnak a bőrbe és visszaállítják annak rugalmasságát és normális működését. A hatékony öregedésgátló kezelés gyógyítja a problémás bőrt, enyhíti az aknét, az ekcémát és a psoriasist. Gyorsítja a bőr anyagcseréjét, élénkíti és megújítja a bőrt.

juhaszregina

2020. február 26.

Tesztelésre kaptam a terméket, és mostanra a teljes tégelyt elhasználtam. Sosem találkoztam még ilyen állagú maszkkal. Mintha nagyon sűrű sötétbarna kenőcsöt kennék a bőrömre, de szerencsére teljesen illatmentes (és szagmentes). Nedvesen kell tartani a bőrön (ez is újdonság), ha elkezd száradni, csíp. Erre muszáj figyelni. Nehéz lemosni, és jól meg kell gondolni, mivel is mosod le, mert reménytelenül megfogja. Szóval picit macerás, DE valóban feltölti a bőrt, élénkíti a vérkeringést is, az én nem érzékeny bőröm picit kipirosodott utána, tehát az ajánlással ellentétben ROSACEÁS, KIPIROSODÁSRA HAJLAMOS BŐRRE NEM AJÁNLOM. Egyenletesebbé tette a bőröm, heti 2x-eri használat mellett lehúzta a kis pattanások utáni gyulladást, szebb lett a bőrképem, segítette a sebgyógyulást. Mégsem vagyok benne biztos, hogy újra venném. Az egy csillag levonás a kissé macerás használatnak, és annak szól, hogy nem csodaszer. Illetve klasszak ezek az ásványi anyagok a bőrnek, de emellett én használtam más jellegű maszkot is vitaminokkal, antioxidánsokkal, hidratáló anyagokkal. Ugyanakkor picit drága, bár kétségtelenül nagyon sokáig elég a 60 ml-es kiszerelés, pedig vastagon kentem minden alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.