Tweezerman

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Profimed, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Profimed, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Innovatív szőrtelenítő eszkösz, mely gyengéd, fájdalommentes és hatékonyan eltávolítja a nem kívánt szálakat.

Madi

2018. augusztus 22.

Ennél feleslegesebb dolgot keveset vettem. Mivel szőke vagyok és épp csak pihés az arcom a fülem előtt, csak tapintásra érzek némi változást, látványra nem nagyon, de egy sötét szőrzetű csajnál tutira feltűnőbb lenne. Utólag belegondolva, fogalmam sincs, mi járhatott a fejemben, mikor kosárba raktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.