Tweezerman

Ár:   €16   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Profimed, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. április 24.

Ár:   €16
Kiszerelés:
Lelőhely:   Profimed, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Rozsdamentes acél bőrfeltoló és kaparó az egyben.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

asdf27

2022. november 23.

A The Salon Life YouTube channeljén találtam, és a Notino-n rendeltem meg Black Friday akcióban mini/travel körömápolási készlet részeként, nagyon szuper minőség, a kis készlet minden darabjával, jó szívvel ajánlom! :-) Tökéletes otthoni manikűrt lehet vele készíteni.
A fent említett channel-en minden darab használatát elmagyarázzák, és nagyon jó manikűr és körömápolási videók is vannak fent. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 23.