Tweezerman

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Profimed, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Profimed, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Több színben kapható, rozsdamentes acélból készült profi szemöldökcsipesz.

Nessy

2020. június 4.

Több mint 5 éve rendeltem a mini verziót, csak a hosszukban van különbség, a csipesz "fej" ugyanilyen. Ha esetleg elkopik, akkor nem is kérdés, hogy újra a márka mellett döntök majd. Gyönyörűen kiszed mindent, nekem tökéletesen működik, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Madi

2016. december 29.

Hát nem vágódtam hanyatt az agyonajnározott díjnyertes csipesztől. Sőt, szerintem baromi éles, sokszor elvágom vele a szálakat még mielőtt ki tudnám szedni. Nem tudom velem van-e a baj, hogy csak nem jöttem rá a technikára (ami mégis mi lehet egy csipesznél?), de több csipeszt is használtam már és ez az első ilyen problémával.
Viszont szálkakiszedésre és kézműves hobbikhoz teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Viszont szálkakiszedésre és kézműves hobbikhoz teljesen jó.