Uma Cosmetics

Ár:   590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: LyliaLinda, Módosítva: 2015. október 13.

Innovatív textúrájú, magas pigmenttartalmú jól fedő szemfestékek. Jó a tartóssága, minimális a porzása (sötétebb színeknél elhanyagolható), könnyű a kezelhetősége.

Több színben elérhető: natúr, satírozó, harsányabb, intenzív árnyalatok.

thepinkdoor

2017. február 20.

Két barackos matt árnyalatot vettem egy kedves krémmániás eladótól.
Nem kellett volna... Ha a felviszek egy púdert a szemhéjamra, akkor azt szeretném, hogy látszódjon is!
Lehet, hogy a fényes árnyalatok jobban működnek, lehet, hogy csak az enyém volt gyenge, vagy régi volt már, ki tudja... Engem sajnos nem győzött meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Két barackos matt árnyalatot vettem egy kedves krémmániás eladótól.

mscintia

2016. június 23.

MUP rendelés mellé járt egy natúr, barackos árnyalatú szemhéjpúder. Tényleg nem porzik, és én nagyon meg vagyok elégedve.:) Persze nem kell ultra erős pigmentáltságra gondolni, de ez alapjáraton is visszafogott árnyalat.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Mimiti

2016. január 30.

Egyetlen színem van belőle, így csak ez alapján tudom pontozni. Alapvetően matt és fényes darabok is vannak, én egy mattot birtoklok, a mattok pedig a legtöbb esetben kevésbé pigmentáltak/nem olyan jó minőségűek, mint a fényesek, attól tartok, itt is ez a helyzet. Egyáltalán nem rossz, az árát maximálisan megéri. Ajándékként érkezett egy rendelés mellé, a kép alapján egy narancsosabb, erőteljesebb színre számítottam, ehelyett egy kellemes barackos árnyalatot kaptam (31). Sajnos nagyon hasonlóm már van a Catrice monokból is, de azt kell mondjam, ez jobb minőségű. Ennek az egy darabnak még így is kicsit gyengének találom a pigmentáltságát, de ha legközelebb rendelek, biztos, hogy megpróbálok egy erőteljesebb, esetleg fényes színt.
Amúgy alappal tartós, irritációt nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Amúgy alappal tartós, irritációt nem okoz.

CeCeDrake

2016. január 16.

4 színem van, ajándék volt mind rendelés mellé. Valamelyik nem olyan a képen, mint a valóságban, de összeségében ettől eltekintve klassz kis termék! Alappal használva tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Szecsuani

2015. december 19.

Egy nyereményjátékon kaptam 10 árnyalatot ebből a szemhéjpúderből.
Persze a 10-ből van olyan árnyalat, amihez még sose nyúltam hozzá, de amiket használok, azokat rendszeresen.
Én primerrel használom őket és nagyon tartósak, szépen pigmentáltak, de van olyan árnyalat, ami egészen másmilyennek látszik a tégelyben, mint a bőrön, ezért kicsit hazárdjáték új színt kipróbálni egy sietős reggelen. :o)
Összességében én meg vagyok elégedve vele, könnyen használható, szép szemhéjpúderek, alapvetően jó pigmentáltsággal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Egy nyereményjátékon kaptam 10 árnyalatot ebből a szemhéjpúderből.