Uma Cosmetics

Ár:   650 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Csucsu, Módosítva: 2014. május 22.

Kiszerelés:   100 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattosító papírlapok, melyek felszívják a T-zóna olajfeleslegét és órákon át matt felületet biztosítanak. Minimalizálja a tág pórusokat és ápolja a bőrt.

Ariel001

2016. augusztus 2.

Ár érték arány kiváló, gazdaságos, jól végzi a dolgát, a drágábbak sem tudnak többet! Sokáig elég, mindig magamnál hordom, és ha elfogy tuti újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Wey1122

2015. január 19.

Nagyon jó kis termék! Szinte mindennap használom.Olcsó és gazdaságos.Kell ennél több? 100 darab van benne,egy alkalommal 2 darabot használok és így is cirka 2 hónapig elég! Ja és az ára nem volt 3 Euró! Mindenképp újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

tonic

2014. december 26.

Nagyon jó, az ára meg úgymond baráti... Ajánlom én is mkinek,akinek ilyen gondja van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 26.

profectuscat

2014. szeptember 26.

úristen... én meg mindenkit hülyének néztem, mikor említette, hogy használ mattító lapocskát. Mondom veszek, 100 db, 620 ft, és amúgy is mindig csupa zsír a fejem, és a zsírra púderezni borzasztó! Inkább a zsírt kéne valahogy leszedni.. hát gyerekek, ez egy életmentő annak, akinek tényleg nagyon zsíros a bőre :) szépen felszívja a zsírt, látni, ahogy beszívja magába a papír, és mikor végig simítom a kezem a bőrömön, olyan mintha frissen púdereztem volna :O hihetetlen! Mindenkinek ajánlom, aki küzd zsírosággal :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

őzgida88

2014. szeptember 7.

Imádom, olcsó és 100 db van benne. Használtam már olajfelszívót, de ez is nagyon jó. Szóval az ára és a minősége megfelel, meg a mennyiség is. Ennél pedig jelen esetben nekem nem kell több az 5 csillaghoz :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Camilla_B

2014. június 9.

Nagyon praktikus kis termék és nagyon olcsó. Egyelőre nem találtam olcsóbbat és jobbat, csak drágábbat, ami rosszabb vagy ugyan ilyen, szóval maradok ennél. Bármikor újra venném, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 9.