Uma Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: e.inci007, Módosítva: 2014. május 28.

Elsősorban szemöldök formázására használható ceruza, de szemceruzaként is jól funkcionál, főleg satirozáshoz. Krémes, púderes a textúrája, amivel tökéletes szemöldököt formázhatunk. A kupakján szemöldök fésű van, ezért utazás során is jól kihasználható, praktikus. Könnyen hegyezhető, nem törik a festék benne hegyezéskor. Hosszantartó a hatása, szépen bele lehet a szemöldökbe fésülni a festékanyagát. Vonalhúzés után akár utána is lehet igazitani ferde ecsettel.

hjh666

2015. július 21.

Színre nagyon jó. Nekem túl puha. Olyannak ideális, akinek normál sűrűségű a szemöldöke, csak kiemelné, vagy kis formát adna neki. Az enyém sajnos nagyon ritka, ehhez pedig ez a cerka nem jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

tonic

2014. december 26.

Nagyon jó,végre egy ceruza aminek normális barna színe van, már nem is tudom,hányat vettem előtte az olcsótól a legdrágábbig,de semelyik nem volt ennyire jó,mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 26.

Amea

2014. december 19.

Elég jó ceruza, ár-érték arányban kiemelkedő. Brown matt árnyalatot használok belőle.
Nagyon szép, természetes színe van és kopik ugyan, de legalább nem mászik el, kis utánaigazítást azért igényelhet a nap folyamán.
Nagyon hasznos az apró kefe is a kupakon, az utazócsomagom egyik alapkelléke lett emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.

andiv208

2014. június 14.

Én megtaláltam a tökéletes szemöldökceruzát szürkében. Szuper :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 14.

Én megtaláltam a tökéletes szemöldökceruzát szürkében. Szuper :)

e.inci007

2014. május 18.

Két szint vettem, egy sötétebb és egy világosabb barnát. Szemöldökön elég jól ott marad, szemre viszont még nem próbáltam. Gondoltam, kipróbálom, elég jó árban van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.