Uma Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: CeCeDrake, Módosítva: 2016. február 8.

Kategória:   Egyéb

abicicaaa

2018. augusztus 10.

Nagyon kemeny. Mintha egy kovel utogetnem az arcomat. Tul sok terméket sziv magaba. Olcso, es kb annyit is er.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

CeCeDrake

2016. április 1.

Ez az én kis utazó sminkszivacsom. KAP szivacsom van, de azt nem cipelem magammal. Egynek elmegy, 900 Ft körül volt az ára, célnak megfelel.

Update: kb 4 hónap után a kukában végezte. Pedig alkalmanként, utazáshoz használtam. Egy idő után kimosni sem lehetett rendesen, foszlott és az eredményen is látszott, hogy valami nem oké. Amennyit használtam, az kb mindennapos használat mellett 2 hét, szerintem az borzasztó gyenge teljesítmény, hiába került csak 900 Ft-ba.
Azért adok 2 csillagot, mert eleinte nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Azért adok 2 csillagot, mert eleinte nagyon jó volt.