Uma Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Sukopimi, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Kategória:   Ecsetek

Sukopimi

2014. szeptember 17.

Alapvetően nem szeretek negatív véleményt írni egy termékről sem, de ha valami nagyon rossz, akkor azt el kell mondani, hogy más ne kövesse el azt a hibát, amit én, amikor megrendeltem ezt az ecsetet. Nem tudom, mire gondolt a gyártó, amikor kiadta a keze közül ezt a rettenetet, de én még ilyen rossz ecsettel életemben nem találkoztam. Nagyon durva sörtéi vannak, szúr, mosás után mindefelé állnak a szálak. Négyszeri mosás után is nagyon büdös, és valami fekete lé jön ki belőle. Soha, de tényleg soha senki ne vegye meg, mondjuk ennyi pénzért nem tudom, mit vártam.
Ha lenne negatív csillagozás, most nagyon örülnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Ha lenne negatív csillagozás, most nagyon örülnék neki.