Under Twenty

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. június 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Erős antibakteriális hatás, faggyúszabályozás, bőrregeneráció. Hatása: kontrollálja a bőr fényét, csökkenti a pattanások előfordulását, nyugtatja a bőrt, csökkenti az irritációt és hidratál. Használata: reggel és lefekvés előtt a megtisztított arcon a bőrbe masszírozva.

Betti22

2018. december 30.

Ma vettem. Az tuti, hogy antibakteriàlis, meg az is, hogy mattìt, ès az illata sem rossz, viszont többet árt, mint használ, ezért én nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Clementine

2018. március 21.

Valami 300 ftos potom áron jutottam hozzá, gondolom mivel utolsó darab volt. Nekem az illata egyáltalán nem tetszik, arcra kenve eléggé tolakodó a rágógumi illat. Viszont a pattanásaimat szépen eltünteti anélkül, hogy szárítaná a bőröm. Összességében szerintem jó cucc, főleg ennyi pénzért

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

fruzsina9893

2017. április 8.

Az illata tényleg isteni, de az én bőrömről is "lehámlik" gyakorlatilag az egész, viszont nekem szép matt a hatása, és hidratál is egész jól amennyi a bőrömön marad belőle:) Viszont leginkább a pattanások miatt vettem, amire viszont semmi hatása, szóval elég értelmetlen dolognak tartom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Rure90

2017. február 12.

Fura egy krém.. nekem az illatával semmi bajom, és igazából elmegy, bár nem csinál sok mindent a pattanásokkal, de amolyan hidratálókrémnek megteszi :D érzetre elég zsíros, így kevés is elég. Viszont, ez a kevés mennyiség is, amint megszáradt az arcomon, elkezd darabosodni, ha végighúzom a kezemet az arcomon, olyan lesz, mintha hámlana. Emiatt nem tudok neki 2 csillagnál többet adni, mert így használhatatlan. A sima hidratáló krémemet beszívja az arcom, ebből pedig feleannyi mennyiség kell, még sem szívja be. Sajnos nem tudom szeretni, pedig az illata tetszene :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Sylvy

2016. július 6.

Egy próbát megért, de többször nem veszem meg. Közepesen hidratál, irritációt nem okoz. Hagy maga után egy vékony réteget. Az illata elég erős "bubble gum" illat. Nálam a mattító hatása nulla. Csalódás :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 6.