UNE

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Kalina, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ragyogó, hidratáló alapozó száraz és vegyes bőrre

Kalina

2014. március 29.

A Müllerben vettem egy kiárusítás alkalmával az eredeti árától mintegy 70%-kal olcsóbban. Mondhatom, hogy nagyon megérte az árát, mivel ez az egyedüli alapozó vagy inkább BB krém, ami órák múlva sem kelt száraz hatást a bőrömön a natútkozmetikumok közül. 99%-ban natúr, s talán pont az az egy százalék kellett hozzá, hogy kezelhetőbb és könnyedebb legyen a teljesen natúr társainál, melyek felvitele nem éppen mindig egyszerű. Könnyen csúszik a bőrön, bár aláhidratálni szükséges, de nagyon szépen és könnyen eldolgozható, s szinte azonnal idomul a saját arcszínhez,- tónushoz. A fedése nekem megfelelő, az apróbb bőrhibákat és a pirosságot is elfedi. Tartósnak tartós, s a kiszeréle is praktikus, bár jobban örülnék egy pumpás változatnak. Nem tudom itthon még hol lehet kapni, mivel a Müller megszünteti, de külföldön a hazainál jóval kedvezőbb áron lehet hozzájutni. Ha valaki tud infót, hogy itthon hol lehet még kapni, azt megköszönöm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.