Unicorn Cosmetics

Ár:   £45   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. március 7.

Ár:   £45
Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

10 darabos szintetikus szálú ecsetkészlet gyémánt alakú tartóban.
Vegán termék.

vivuss87

2017. március 14.

Ez az ecset valami eszméletlenül gyönyörű. Mikor megérkezett, fél óráig forgattam ide oda a fényben :) ezután megragadtam az unikornis (!!!) Formájú zippzárfogantyút, és csodás ecsetkéket találtam belül. Gyönyörűen kidolgozott darabok. Az ecset szőre színes és puha. Talán lehetne tömöttebb mert elég soványkák. Összességében nem világrengető darabok, ha a funkcióját nézem, de bámulatosan szép és egyedi .
Gyűjtőknek ,függőknek kötelező db.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Gyűjtőknek ,függőknek kötelező db.