Unique'e  Luxury Hidden Accords
Unique'e  Luxury Hidden Accords

Unique'e Luxury

Unique'e Luxury Hidden Accords

Ár:   99 600 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: szilvi.toth0423, Módosítva: 2024. április 3.

Ár:   99 600 Ft

Illatjegyek: cédrusfa, jázmin, kávé, körte, narancsvirág, pacsuli, rózsaszín bors, vanília

2/5ml Unique'e  Luxury Hidden Accords
Ár: 2200.-/ 5000.- , Eladó: Madeira
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Bp., fizetés: Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Marcsi66

2024. május 2.

Vásárlásom lehetővé tette h válasszak mintát,és egy picit bánom,meg nem is.Annyira ismerős szeretett illatot éreztem,igaz h másképp de mégis,Aztán jött a felismerés ,h ez bizony Nishane Hundred Silant Ways amit én imádok,Talán valamivel sűrűbbnek érzem,lehetne a gyönyörűséges nővére.
Nekem Nishane egy fokkal kedvesebb, (frissebb-üdítően kis kacérság áramlik) de azt is elfogadnám ha másnak viszont ő lenne az igazibb.
Tartóssága jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. május 2.

Tartóssága jó.