United Colors Of Benetton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 28.

Lelőhely:   drogériák, online

Kiadás éve: 2002

Illatcsalád: aromás

Fejjegyek: mandarin, bergamot, citrom

Szívjegyek: szerecsendió, levendula, bazsalikom

Alapjegyek: szantálfa, vanília, cédrus

AnnAsher

2015. június 2.

Nagyon nagy kedvencem ez az illat! Nagyon finom, visszafogott, közepesen tartós. Én egész évben el tudtam/tudom képzelni magamon. Kár, hogy mostanában már szinte lehetetlen rátalálni, nagyon örülnék, ha a nagyobb drogériákban folyamatosan lehetne kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

wifey

2015. május 11.

Imádtam! Csodálatos illata van, de sajnos már eltűnt a Rossmannból, és nem tudom, hol lehetne még kapni. Tudja valaki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.