United Colors Of Benetton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 28.

Lelőhely:   drogériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: bambusz, licsi, eperfa

Szívjegyek: jázmin, rózsa, grapefruit virág

Alapjegyek: pézsma, vanília, pacsuli

Nisa

2016. szeptember 6.

Nyáron állandóan ezt viseltem.Imádtam!És a bőröm is,melyen friss,tiszta,energizáló,vibráló illat bontakozott ki.A jázmin határozottan a főszereplő,de ezt a bambusz üdesége kellőképp ellensúlyozza,a licsi és a szeder gyümölcsössége pedig lekerekíti ezt az egyébként harsogóba hajló igazi "zöld" parfümöt.Számomra egyáltalán nem tűnt szintetikusnak,de abban egyet kell hogy értsek az előttem szólóval,hogy az alapillatot alkotó vanília és pézsma eltűnt valahol...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

gesztusz

2016. augusztus 26.

Ez a parfüm egy alapszabályt tanított nekem. Mégpedig azt, hogy az illat is olyan, mint a cipő: próba nélkül nem szabad megvenni. Sajnos ezt "vakon" vettem, és be is fürödtem vele. Légiesen könnyed, tiszta illatot vártam, helyette fojtogatóan erős jázminillatot árasztott egyetlen fújás is, hosszú órákon keresztül. Annyira erős volt, hogy csak a karomon bírtam elviselni, ráadásul nagyon tartós, nehezen távolítható el a bőrről. A jázminon kívül érezhető némi szintetikusnak tűnő mellékillat, talán az lenne a bambusz, de nem tudtam beazonosítani. Az alapillatig sosem jutott el, a jázmin mindent felülírt. Nem sokáig időzött nálam, nem tudtam megszokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.