United Colors Of Benetton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pampilla, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   drogériák, online

2010-ben jelent meg ez a virágos-aromás parfüm.

Illatösszetevők: Menta, ánizs, piros bogyós gyümölcsök, vizes jegyek, őszibarack, viola, rózsa, lótusz, fás jegyek, vanília, tonkabab, muszk

Nisa

2016. szeptember 6.

Igazi késő tavaszi,kora nyári illat,vidám,virágos-fűszeres.Erőteljes ánizzsal indít,melyet végigkísér a menta jelenléte,és fokozatosan bontakozik ki a rózsa,finoman vízjegyekbe ágyazva.Tovább szépíti a kompozíciót a vanília és a tonkabab kettőse,a háttérből alig észrevehetően visszaköszönnek az őszibarack meg a piros bogyós gyümölcsök,majd az i-re a pontot a pézsma teszi fel.Egyes orrok szerint nagyon hasonló a Givenchy Very Irresistible parfümjéhez,erősen gyanítom,hogy az ánizs,meg a rózsa miatt,szóval aki nem tud annyira mélyen a zsebébe nyúlni,annak jó opció lehet.Én kedvelem ezt az illatot,mert nagyon vidám,olyan igazi "sárga" illat,teli optimizmussal,bár egy kissé harsány,ezért úgy vagyok vele,ahogy az ilyen típusú emberkékkel:szuper a közelünkben tudni őket,de ha az ember besokall,kell egy kis szünet,hogy élvezhessük a hétköznapok szürkeségét :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.