United Colors Of Benetton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 27.

Lelőhely:   drogériák, online

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: mandarin, bergamot, citrom, brazil rózsafa

Szívjegyek: sárgabarack, írisz, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: szantálfa, borostyán, pézsma, vanília, tölgymoha, cédrus

rabbitdoubt

2021. szeptember 22.

Mintában kaptam, nem számítottam rá, de abszolút megfogott ez az illat elsőre! :) Chanel Allure-t nem illatoltam még, ez sajnos nem annyira tartós illat rajtam, de ezért a pénzért totálisan megéri! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Olív

2021. augusztus 8.

Vagy 25-30 évvel ezelőtt volt ilyen parfümöm, nagyon szerettem. Emlékszem, nem kellett belőle sok, elég erős illata volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Leoka

2021. július 14.

Megtaláltam az én Chanel Allure Edt duplémat . Rajtam citrusossabban nyit, mint az Edt változat, az Allure Edp-t "édesebbnek " találom.

Az Allure illatvonalból az Edt-t nagyon szeretem – de ő nem szeret engem …
Olvasgattam, hogy ez nagyon hasonlít rá, mivel kedvező az ára, gondoltam egy próbát megér.
Nagyon kellemes csalósás volt.
Az írisz, a szantálfa, a vanília és a pézsma tűnik ki a legjobban számomra, egy citrusos alappal. A "Hot" porosabb és pézsmásabb, mint az Allure. Szuper olcsó, és imádom melegebb időben viselni.
Amit eszembe juttatott még, az a Beyonce Rise illata. Lightosabb, mint a Chanel illatok, kb 3 órát érzem magamon, de sajnos az eredeti Allure sem vizsgázott rajtam jobban és bevallom sajnáltam az „életérzésért” az árát.
Szóval, ha „jellegű”, „szerű" illatra vágyom azt tökéletesen tudja hozni.
A tartóssága miatt nem jár csak neki 5 csillag.
Bár unisex, de férfiakon, vagyis az általam preferált férfi ideálon nem tudnám elképzelni, túl shy guy lenne…

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 14.

Az Allure illatvonalból az Edt-t nagyon szeretem – de ő nem szeret engem …
Nagyon kellemes csalósás volt.
Szóval, ha „jellegű”, „szerű" illatra vágyom azt tökéletesen tudja hozni.
A tartóssága miatt nem jár csak neki 5 csillag.

kea

2017. március 15.

Dinamikus, friss illat, de elég gyorsan el is illan. Nem az a tartós parjüm, amit magadra fújsz, és még este érzed. Ehhez képest elég olcsó, vagyis ár-érték arányban rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

DFI

2016. augusztus 14.

Tényleg nekem is van ilyen, nagyon hasonlít az Allure-re ezért is vettem meg. Feltettem eladásra a maradékot.
Nagyon jó hasonmás, tartóssága jó. Négyest adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Nagyon jó hasonmás, tartóssága jó. Négyest adok.

bbertie

2015. május 27.

Vakon rendeltem,a Fragranticán Chanel Allure-hoz hasonlítják. És láss csodát, tényleg!:) A tartóssága biztos elmarad a nagy testvérétől, de ennyi pénzért,ha kell fújom magam 3x is egy nap, hogy folyamatosan érezhessem magamon.
Remek vásár volt. Imádom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

Remek vásár volt. Imádom!:)