United Colors Of Benetton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2014. július 1.

Lelőhely:   drogériák, online

trazom

2016. október 21.

Az illata finom, nagyon kellemes, kicsit púderos, virágos.
Távol áll a parfüm világától, testpermet révén, ha nagy felületet permetezünk be, akkor érezhető az illata a környezetben.
Viszont arra kiváló, hogy meghódítsuk vele a partner. :) Légyottok előtt kötelező használni, finoman púderes-virágos a bőrünk tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 21.

Az illata finom, nagyon kellemes, kicsit púderos, virágos.

Pocahontas1220

2016. szeptember 25.

Idén nyáron rendeltem, valami elfogadható árú testpermet után kutatva a neten. Az illata nagyon jó, viszonylag tartós is. Picit mintha szárítana, de amúgy is száraz a bőröm. Ha többet fújok, akkor a ruhán is érződik, de nem fogja be azt. Nekem tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.