United Colors Of Benetton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2014. július 1.

Lelőhely:   drogériák, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

trazom

2016. október 21.

Az illata finom, nagyon kellemes, kicsit púderos, virágos.
Távol áll a parfüm világától, testpermet révén, ha nagy felületet permetezünk be, akkor érezhető az illata a környezetben.
Viszont arra kiváló, hogy meghódítsuk vele a partner. :) Légyottok előtt kötelező használni, finoman púderes-virágos a bőrünk tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 21.

Az illata finom, nagyon kellemes, kicsit púderos, virágos.

LoLipop

2014. szeptember 19.

Nagyon szeretem ezt a terméket :))
A nyári melegben elfért egy testpermet, mindig ott lapult a táskámban, és amikor egy kis felfrissülésre vágytam, csak spricceltem párat magamra, és már mentem is tovább.
Az illata nagyon kellemes, frissítő, és egyáltalán nem nehéz, fullasztó illat hanem könnyű, frissítő, vizes anyagú. Nagyon szeretem, és emlékek is fűznek az illathoz valamiért.
A bőrt egyáltalán nem irritálja, ruhán sem hagy foltot, viszont az illata nem valami eszméletlen tartós(ez viszont logikus, mivel testpermet) , de testpermethez képest eléggé tartós. :)
Egyszerűen imádom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Nagyon szeretem ezt a terméket :))
Egyszerűen imádom. :)