United Colors Of Benetton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 28.

Lelőhely:   drogériák, online

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek: mandarin, lime, bazsalikom

Szívjegyek: gyöngyvirág, jázmin, rózsa

Alapjegyek: borostyán, szantálfa, pézsma, cédrus

JuditIvett

2017. július 17.

Én egyszerűen oda vagyok érte. Kölyökkorom óta az egyik nagy kedvencem. Az illata friss, üde, a gyöngyvirágot jól ki lehet érezni belőle, de egyáltalán nem tolakodó módon. Könnyű nyári illat, sportosan elegáns. Örök kedvenc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

nyarigabi

2016. május 6.

Azt hiszem 2009-ben vettem a Rossmannban 500 Forintért, annyit is ért. Nagyon jellegtelen illata van, ennél az is jobb, ha csak hajlakkot viselek.:) A férfi változata (szürke) egészen elviselhető volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Timcsi85

2016. május 5.

Uh... egyik gimis parfümöm, bár most, hogy próbálom felidézni, elég homályos az, hogyan jutottam hozzá. Legvalószínűbb, hogy ajándék gyanánt kaphattam. Elhasználtam, de nem az én illatom volt. Virágos mégis sportos illat, olyan igazi zöld, mégsem friss. Furi így leírva, de aki szereti a friss, zöldes illatokat, az tegyen egy próbát. Tartós volt, ebben biztos vagyok és szilikonos-gumis matt üvegborítása, amire stabilan záródott a szintén matt gumis teteje. Az évek eltelte és a nosztalgia hatása lehet, de egye-fene, megkapja a 4 csillagocskát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.