United Colors Of Benetton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2014. július 1.

Lelőhely:   drogériák, online

Ada

2017. június 6.

Nagyon kellemes az illata.Édes, mangós illat. Sajnos nem tartós, ruhán kicsit tovább megtartja az illatát, de nap közben többször újra kell frissíteni. Mivel csak testpermet így ez nem is meglepő.Ami viszont zavaró, az a tömény alkohol szag.Kifújáskor és azt követően is érezni egy ideig.... emiatt nem adok max pontot. Engem nagyon zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.