United Colors Of Benetton

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogéria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2019. július 26.

Lelőhely:   drogéria, online

Fejjegyek: bergamot, narancs, lonc

Szívjegyek: ylang-ylang, jázmin, frangipáni

Alapjegyek: kókusz, fás jegyek, pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Benedetta88

2021. január 18.

Kellemes, édes, kis könnyed illat, ami rajtam egyáltalán nem tartós. Az üvege jópofa, az ára pedig elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Mildi

2020. január 21.

Összetett illat, sokdimenziós, kifinomult, nagyon nőies. Egyáltalán nem drogériás tömegtermék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 21.

PETRA820718

2019. szeptember 23.

Édes,virágos, de ugyanakkor friss illat is egyben.
Nekem nagyon tetszik,hogy nem a szokványos édes drogériás illat.
Kifejezetten egyedi, az üvege is szuper, az ára is kedvező volt, még egy Benetton tornazsák is járt hozzá az akcióban.
Egyedül a tartóssága lehetne jobb, de sajnos nekem ez nagyon sok parfümmel van így.
Ennek ellenére szeretem, a fás jegyek nagyon tetszenek benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Édes,virágos, de ugyanakkor friss illat is egyben.
Nekem nagyon tetszik,hogy nem a szokványos édes drogériás illat.
Ennek ellenére szeretem, a fás jegyek nagyon tetszenek benne.