ÜNT

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Sakura81, Módosítva: 2016. január 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egy olajmentes hidratáló gélkrém, mely a  Hydra Retention Complexnek és a Hyaluronic savnak köszönhetően a bőr mély rétegeibe hatol és ott hidratál. Fő összetevői közé tartozik a nicotinamid és gyógynövények kivonatai.

Sakura81

2016. január 13.

Régóta keresek egy jó hidratálót, miután amiket használtam, azokat mindig megszüntették és ott maradtam lógva. Először a Vichy Oligo 25, majd a L'oreal triple active fresh krémje. Tökéletesek voltak számomra, de egyszer csak megszűntek és nem volt helyettesítő termék. Egy ideig vettem a kínaitól a loreal krémet, dehát azok is lejárnak egyszer alapon, megvettem a body shop c vitaminos krémjét, ami nagyon jól bevált, mind állagra, mint hatásra. Lehet hogy azt újra veszem, de addig is megrendeltem ezt a kis krémet, mert az ÜNT most a nagy szerelmem és eddig minden cuccuk nagyon jó volt.
Ez az ÜNT legmezeibb hidratáló krémje, de mivel tele van nyomva mindenféle hatóanyaggal, hát mégsem olyan mezei:) Kellemes, sűrű gél állagú, gyorsan beszívódik, alig van illata. Egyenlőre csak este kenegetem, reggel smink alá még a body shop krém megy és lehet h így is marad. Jónak tűnik. Remélem nem hoz ki pattanásokat, de ez majd idővel kiderül. Akkor megkapja az 5 csillagot. Addig 4.
Update: semmi pattanas. Kivalo kis krem. Ujravevos. Megkapja az otodik csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.