ÜNT

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sakura81, Módosítva: 2016. január 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Bőrragyogást fokozó arctisztító olaj, amely a legmakacsabb sminket is fél perc alatt eltávolítja anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

Fő összetevői: cseresznyevirág kivonat, igazgyöngy kivonat, ceramidok,.

Sakura81

2016. január 1.

Még sosem használtam ilyen olajos lemosót, de a legutóbbi ÜNT rendelésemnél ajándékba kaptam, mert egy bizonyos összeghatár felett rendeltem. Pont jókor jött, mert már kezdett érdekelni a téma. Ez egy nagyon kellemes, híg állagú termék, minimális illattal. Az ember szárazon bedörzsöli a bőrébe és leoldódik a smink. Vízálló sminkről nem tudok nyilatkozni, mert olyat nem használok, de amit felkentem, azt le is szedte. Utána az aloés Missha habzó lemosómat használom, és teljesen korrekt a végeredmény. Mint mindig, most is az a kérdés, kipattogok e tőle vagy sem, és napokon belül ki is fog derülni. Ha nem, akkor leváltom ezzel a loreal gél lemosómat, ami egyébként nagyon jó kis cucc. De ettől az olajtól finom, puha lett a bőröm, amit a lorealos gél nem tudott produkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.