ÜNT

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sakura81, Módosítva: 2016. január 11.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Egy ultra-könnyű, majdnem láthatatlan CC krém az egészéges, természetes kinézetű arcbőrért. Intenzíven hidratál és alkalmazkodik a bőrtónushoz, halványítja a bőr tökéletlenségeit, ragyogóvá teszi azt.  Tri-color kapszulái felkenéskor alkalmazkodnak a bőr színéhez, a krémben lévő arbutin pedig hozzájárul az egységes bőrképhez, serkentve a kollagén termelést.

Sakura81

2016. január 1.

Csodás állagú CC krém, Először fehér, de utána azonnal alkalmazkodik a bőrszínhez. Nagyon világos, de én pont ilyet akartam, reméltem, hogy majd ázsiai termékek között megtalálom az én hófehérke-bőrszínemhez illőt. És valóban. Nagyon egészséges, egyenletes bőrszínt biztosít.
Megvettem a BB krémüket is, de azt még nem próbáltam ki, mert ennél erősebb fedésre nincs szükségem.Illetve, mivel a szilikonnal nem jó a viszonyom és hát ebben, kis túlzással, szinte csak az van, ha ettől kipattogok, akkor átváltok a BB-re, de egyenlőre ez elég. Hála a ázsiai kencéknek, a bőröm szebb, mint valaha és igazából nincs mit elfedem. Tényleg megéri magunkévá tenni az ázsiai filozófiát: inkább fektessünk több energiát (és pénzt) a bőrünk minőségébe, mint a drága sminktermékekbe, hogy elfedjük rossz minőségű bőrünk tökéletlenségeit. Engem meggyőztek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.