ÜNT

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Sakura81, Módosítva: 2016. január 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Klinikailag bizonyított pórus-összehúzó összetevőivel ez a termék kiváló pórus-méregtelenítő hatással bír és drasztikusan csökkenti a miteszerek számát. Növényi kivonatok és bio-szintetikus számazékok segítik a bőr faggyútermelésének normalizálását. Csökkenti a pattanások okozta gyulladást és kellemetlen érzetet. Amit ígér: csökkenti a pórusok méretét, eltünteti a pattanásokat, miteszereket, szabályozza a faggyú-termelést, mattít.

Sakura81

2015. december 30.

Mivel az ÜNT eddig nem szerepelt a krémmánián, úgy döntöttem, felteszem azokat a termékeket, amiket használok tőlük. Én magam is áldozatául estem a koreai hullámnak, és ennél jobb dolog nem is történhetett volna velem, főleg, mert kalandozásaim során felfedeztem az ÜNT-t, ami viszont taiwani, de így is kimeríti az 'ázsiai' jelzőt. Egészen véletlenül bukkantam rá a névre egy beauty blogger által írt kommentben. Csak arra emlékszem, hogy '...az ÜNT a legjobb mindközül, csak kicsit drága'. Több se kellett, máris írtam be a keresőbe. Profi honlap fogadott, és perceken belül már be is lettem szippantva, hogy csúnyán fogalmazzak.

Tág pórusokkal küzdök a homlokomon és az orromon és mitesszerekre hajlamos a bőröm. A T vonalon kicsit zsíros, máshol normál. A Pore Refiner minden téren teljesít. Szinte víz-szerű az állaga, alig kell kinyomni belőle valamennyit, szerintem hónapokig elég lesz. Azonnal javítja a bőrképet, de a teljes hatásra várni kell pár hetet. Csak ajánlani tudom, mint minden ÜNT terméket. Tudom, hogy nem bírom megállni, továbbra is rendelgetek majd ilyen meg olyan koreai kencéket, mert imádom azokat is, de ez a márka teljesen meggyőzött. Bármi amit eddig rendeltem tőlük, kiváló. Kár hogy elég drága, de mindig van valami kedvezmény és a szállítás ingyenes. (vagy beleépítették a termékek árába LOL)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.