UP Girls

Ár:   300 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2016. június 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek

Vízálló szem- és szájkontúr ceruza.

Bleach

2017. június 10.

Még valamikor ingyen bugáztam valahonnan, magát a szemceruza részét nemigen használom, de a hegyezős kupakja jó szolgálatot tesz már évek óta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

AkInImOd

2016. május 21.

Nagyon régről van egy példányom. Mindig csak szemceruzaként használtam, egyszer majd egy vagány fekete rúzshoz ezzel fogok kontúrozni. :) Mivel mostanában csak itthon vagyok, olyankor sminkelek csupán, ha vendégek jönnek; és gondoltam, ne fogyjon a kedvenc tusom olyan hamar, előkapom a régi szemcerkáimat. Ezzel a fekete példánnyal kezdtem, két hete csak ezt használom. Kellemes az állaga még mindig. Száraz szemhéjon jól teljesít, valóban szépen fent marad, és kell hozzá sminklemosó, hogy leszedjem, nem elég a szappanos víz. Ugyanakkor kopik, és a hidratált bőrrel érintkezve felkenődik a szemhéjamra (mint minden rejtett szeműnek). Kell hegyezni, de erre tökéletes a kupakja.
Aranyos termék, és nem olyan rossz - nem mellesleg állatbarát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Aranyos termék, és nem olyan rossz - nem mellesleg állatbarát. :)