Urban Decay

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 x 2.5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2015. március 25.

Ár:   14 000 Ft
Kiszerelés:   5 x 2.5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Az UD limitált kiadású 24/7 Glide-on Shadow Pencil válogatása.

Gyorsan száradó, dörzsölés-és vízálló, gél-állagú vastag hegyű szemceruzák fantasztikus színekben.

Színek: (képen balról jobbra)

• Delinquent

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Dalmaalma

2015. május 18.

fantasztikus kis ceruzák ,nagyon jól pigmentáltak , tényleg egész nap tartósak .egyszerűen imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Oraculum

2015. március 12.

Egyszerűen tökéletesek, kár, hogy limitált kiadású szett volt, de az eBay-en még árulnak pár darabot ebből a szettből.
A színek csodálatosak, metálos fényűek, csillámosak, krémesek.
Kedvencem a JuJu (képen a középső), ami egy sötétbarna, metál-szaténfényű csoda, egész nap meg sem mozdul és mindenhez passzol.
Elég lassan fogynak, szemhéjalappal egész nap tartósak, de nélküle a nap végére felragadhatnak zsíros, fedett szemhéjon, vagy eléggé kophatnak, de úgy vettem észre, ez eléggé színfüggő, ettől függetlenül nincs szívem pontot levonni, mert nagyon minőségire és kihasználhatóra sikeredett ez a készlet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

A színek csodálatosak, metálos fényűek, csillámosak, krémesek.