Urban Decay

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   21 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, Módosítva: 2018. július 10.

Ár:   $49
Kiszerelés:   21 x 0,8 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

21 bársonyos textúrájú, gazdag színű, jól satírozható szemfestéket és egy nagy méretű tükröt tartalmaz.

Ár: 9500 , Eladó: tothnetti
Állapot: Szép állapotban lévő, pár smink készült vele , Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postán maradó
Ár: 8000 Ft , Eladó: Palomita
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Bp. Bikás park, Allee, Móricz Zsigmond körtér, vagy Foxpost (ez esetben a csomagfeladási díj nincs benne az árban).

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lia17

2021. november 6.

Ha csak egyetlen palettát tarthatnék meg, biztosan ez lenne az. Csodás színek, jó minőség, végtelen lehetőségek. Meg van benne szinte minden. A natúr árnyalatok, bogyó színek, kék, zöld, fekete-szürke. Nagy tükör, strapabíró csomagolás, de, ha már utazó paletta az ecsetet hiányolom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 6.

Marseny

2021. április 6.

Sminksuliban használták rajtam, ott találkoztam vele élőben először és azonnal beleszerettem, olyan szép sminket kaptam, úgyhogy nem sokkal utána meg is leptem magam vele. Nekem ez az első UD palettám, nem tudom a többi milyen minőségű, de nagyon sok youtuber szerint ez az UD egyik legjobban sikerült palettája. Nagyon szeretem, szép sminkeket tudok vele kreálni, a festékek sokkal keményebben vannak préselve, mint mondjuk egy ABH palettában. Szerintem kifejezetten kezdőknek is jó lehet, mert minden szín megvan benne tompított verzióban, nem leszel papagáj :-) Az egyetlen hiba, amit felrónék neki, hogy a bal szélen a két lilás bogyós gyümölcs szín - egy matt és egy fényes, Hell Ride és Wild Heart - nekem kiütéseket okozott a szemhéjamon. Alapvetően nem vagyok érzékeny semmilyen összetevőre, másik palettáimban vannak pirosan, lilás színek. A carmine (kármin) szokott általában sokaknak problémát okozni, de a festékek felében benne van ebben a palettában is és a többi színnél nem tapasztaltam. Azóta nem mertem azt a két színt használni, pedig gyönyörűek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

csuyi

2021. január 19.

Első ránézésre megfogja az embert, csodás színek. Hétköznapra, mindennapi használatra nem ajánlanám, hiába vannak benne natúr színek. Sokkal több "vadabb" árnyalat van, amiket én se használnék sűrűn, így kihasználatlan maradna a paletta. Szerintem olyannak éri meg, aki "mer" ilyen színek használni, vagy sminkes. A minősége csodás, nagyon pigmentált, szépen eldolgozható. A csomagolás is gyönyörű, masszív, tetszik a nevéhez passzoló borítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Anheszenamon

2020. augusztus 19.

Sokáig vágyakoztam erre a palettára, mert annyira megfogott a sok szép szín. Aztán mikor az enyém lett, rá kellett jönnöm, hogy én nem is használok ilyen színeket. Számomra a mályva, a világosabb arany tónusok, fényes bézsek, pezsgők, barackok a telitalálat, ezek a színek meg túl élénkek, főleg hétköznapra, munkába. Emellett ahogy Amadea is mondja, hiányoznak belőle a sötétebb mattok. Így fájó szívvel, de én is az eladás mellett döntöttem. Ennek ellenére, aki szereti ezeket a színeket, annak nagyon jó választás lehet ez a paletta, mert a minőséggel nincs gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Amadea

2020. május 23.

Annakidején nagy örömmel rendeltem meg, nagyon megtetszett a neve, a rengeteg szín, gondoltam, nem lőhetek mellé...
Nem számoltam a fixa ideámmal: azt szeretem, ha egy palettában a matt színek vannak többségben, mert rühellek fényes színeket a külső v-be felütögetni, a mélyítővonalba elsatírozni, potyognak, nem lesznek olyan intenzívek, brrr. Arra már rá tudom venni magam, hogy az alsó pillatőbe fényes színeket vigyek fel, de a másik két említett helyre nem, nekem oda mattok kellenek, kész.
Amellett, hogy nekem kevés benne a matt szín, a legtöbb fényeshez képest világosak, tehát ha a mozgó részre vittem fel a sötétebb, fényes színeket (amúgy gyönyörűek), a mattok nem tudták őket kiegyensúlyozni a külső v-ben, márpedig nekem úgy kell a sötét külső v, mint egy falat kenyér (mélyen ülő, kicsi szemeim vannak).
Egyébként a színek jól pigmentáltak, a mattok jól satírozhatók, a fényesek gond nélkül virítanak a mozgó részen vagy a belső szemzugban, de a kattanásom miatt nem szerettem elővenni ezt a palettát, ezért eladtam.
A tokja jó nehéz, érezni, hogy raktak bele anyagot.

Ha valaki a sok fényes színt preferálja, nagyon fogja szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

A tokja jó nehéz, érezni, hogy raktak bele anyagot.

Ha valaki a sok fényes színt preferálja, nagyon fogja szeretni.

amazing

2019. december 8.

Első high-end palettám, hosszú kutatómunka előzte meg a vásárlását. Tényleg szép színei vannak, viszont (UD primerrel használva) nem túl tartós, pár óra után általában elkenődik, hajlamos potyogni. A színeket egyszerű összedolgozni. Pigmentált, a shimmerek viszont fixálóval befújt ecsetekkel sokkal jobban működnek. Ár-érték arányban nem bántam meg, én 14.000 Ft környékén vettem a bp-i repülőtéren, változatos színek és sokoldalú, jól kihasználható paletta, de nem lett igazán a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

SchmitzhoferFanni

2019. november 10.

Ár érték arányban szerintem tökéletes ha márkán belül nézegetünk. Nagyon sok szín, nagyon sok lehetőség, nappalra éjszakára egyaránt. Én a hidegebb tónusokat kicsit hiányolom. Alapvetően melegebb árnyalatokat tartalmaz, amivel még meg kell barátkoznom. Pigmentált viszont kissé porzik, óvatosan kell az ecsetet használni, sötét sminknél érdemes a szemekkel kezdeni a potyogás miatt. Ha megtanuljuk jól használni, akkor egy nyerő paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

xandraG

2018. november 11.

Nagyon megtetszett ez a paletta a csodálatos színei miatt, a márka nevét pedig biztosítéknak éreztem a minőséget illetően. Emellett zömmel pozitív véleményeket is hallottam róla. Több minőségi palettám is van, (mint pl. Lime Crime, Morphe, Zoeva) ezért van összehasonlítási alapom.
Sajnos erről a termékről vegyesek az érzéseim. :( A pigmentáltságával nincsen problémám, de van pár szín, ráadásul pont ilyen a 2 barna, amiket biztosra vettem, hogy sokat fogok használni, amiket nehezen lehet elsatírozni. Ügyesen kell használni, persze nem megoldhatatlan, hogy a végeredmény szép legyen, de nagyon bosszantó, hogy ennyi pénzért nem gördülékeny vele a smink készítés.
Még szeretném hozzátenni, hogy az alapommal sem lehet probléma, mert nagy hangsúlyt fektetek az arcápolásra, és a szemsmink alá is mindig teszek primert.
Egy Revolution palettának tudnám ezt a minőséget elnézni, de konkrétan még az ő minőségükkel is sokkal jobban meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Lencseee

2018. november 6.

Végre megint virított egy nagyot az UD. Hibátlan paletta, és nagy valószínűséggel meg is lepem vele magamat Karácsonyra. Nagyon pigmentált, nem unalmas neutral színek, hanem izgalmasak, jól kombinálható mindegyik mindegyikkel...Csodás, mesés....csakis szuperlatívuszok jutnak róla eszembe:-) A Sephoraban egy hosszú időt töltöttem el a tapogatásával, swatcholásával...és csak a mértéktartásom miatt nem repült egyből velem haza...megadom a módját, hogy az enyém lehessen:-)

Update: megvettem, megjött, csatasorba állítottam és és és az UD paletták közül (nekem a Naked 2,3 volt meg, és az ultimate basics van meg, és még valami limitált színes is, aminek nem emlékszem a nevére) és pont annyira elégedett vagyok a használatával, mint az ultimate basics-nek...krémes, tartós, jól satírozható, változatos. Csak ez a verzió olyan szép élénk színeket tartalmaz és csillog, hogy lehetetlen unalmas szemeket varázsolni vele,-) Számomra ez a legjobban sikerült UD paletta! (Imáim - amit a Morphe Jaclyn Hill paletta színkavalkádjánál elrebegtem - meghallgatásra kerültek, sőt felül is múlták az én elképzeléseimet:-D) Sőt azt mondom - ha nem lennék sminkmániás - a matt Ultimate Basics és ez a paletta megoldaná az összes szemsminkemet egy életre...(de jaj ....olyan jó véleményeket hallottam, láttam a Heat-ről is...:-o)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

fruzsinax

2018. november 1.

Nagyon jó kis paletta gyönyörű színekkel, de a pigmentáltság nem túl jó néhány szín esetében. Nekem főként a két rózsaszín volt csalódás mert az élénk pink helyett lagymatag árnyalatokat kaptam. Ettől függetlenül mindenképpen megéri beruházni rá, a többi színnel nem igazán van gond és nagyon jól kombinálhatóak, mindenféle alkalomra készíthető belőle csodás smink.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.