Urban Decay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2014. március 4.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

2 árnyalatú selymes szemöldökszínezőt, fixáló viaszt, csipeszt, két tükrüt (az egyik nagyítós) és két kefét tartalmazó szemöldökformázó szett.

2 féle változatban kapható

Ár: 7.000ft , Eladó: reteszke
Állapot: Új, érintetlen, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradó

Pöti

2014. március 6.

Nekem a Brown Sugar van meg, ez a sötétebb verzió. Nagyon jó állagú mindkét por, a viasz is szuper benne. A csipesz nagyon aprócska, teljes szemöldök formázást nem vállalnék vele, de egy egy kósza szálat simán ki lehet vele szedni. A két kis ecset is csak életmentésre (ezekért nem vonok le pontot), az egyik keskenyebb, a másik tömzsibb. Jó kis szett, remélem hosszú távon is ilyen jó barátok leszünk.

Update: jaj, nagy a szerelem... nem gondoltam volna, hogy a wax ilyen jó barátom lesz. Mindkét festékpor nagyon szép szín, natúr sminkhez a világosabbat, drámaibbhoz a sötétebbet használom.. <3 <3 <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.