Urban Decay

Ár:   $40   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Doandy, Módosítva: 2020. január 17.

Ár:   $40
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Ecsetek

Szuperpuha szintetikus anyagból készült kétvégű, highlighter és bronzosító/púderecset.

Vegán

Ár: 4400+ posta , Eladó: Doandy
Állapot: új dobozában, Helyszín: Budapest 3. kerület, fizetés: A termék személyesen Bp-en belül - egyeztetett helyszínen átvehető. Elsősorban a Flórián, Nyugati tér preferált, de a belvárosban is rugalmas vagyok.