Urban Decay

Ár:   $58   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2017. november 9.

Ár:   $58
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

2015-ös limitált kiadás Gwen Stefani közreműködésével

A paletta 15 árnyalatából 12 új, három pedig már meglevő UD szemhéjfesték: Blonde (halványbézs rózsaszín irizálással), Bathwater (halványbézs arany gyöngyházfénnyel), Skimp (halvány szatén nude), Steady (közép rózsaszín metálos arany fénnyel), Punk (matt vörösesbarna), Baby (hideg metálcsillogású rózsás), Anaheim (világos matt taupe-barna), Stark (matt nude-rózsaszín), Zone (matt középbarna), Serious (füstös szürke irizáló gyöngyázfénnyel), Pop (halvány korall irizáló csillogással), Harajuku (metálkék-rózsaszín színjátszó mikrocsillogással), Danger (sötét királykék metál mikrofénnyel), 1987 (fémes fényű sárga-arany) és a Blackout (matt fekete).

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

csoknyom

2017. január 22.

Nagyon kihasználható kis paletta, hatalmas álmom volt, hogy egyet a magaménak tudhassak ebből a limitált kiadásból. A matt színek csodálatosan pigmentáltak és satírozhatóak, a szatén finishű világos színek tökéletes highlighterek szemzugba, szemöldökcsontra, mozgószemhéjra. Különösen örülök a merész, metálos kék színnek, és az ikonikus matt fekete szín sem elhanyagolandó praktikusság szempontból. Kívül-belül ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

halmia89

2016. április 2.

Álmomban nem gondoltam volna, hogy egy ilyen kaliberű paletta valaha az enyém lesz, de a legjobb barátom úgy gondolta, okoz nekem pár szívrohamot azzal, ha megajándékoz vele karácsonyra. :) A dizájn elképesztő, nemkülönben a színek - könnyen kezelhetőek, erősen pigmentáltak, és valóban igaz lehet a 'mítosz', miszerint az UD feketéi a legbrutálisabbak. Vannak, akik szerint a művésznőhöz képest unalmas és egysíkú ez a paletta - szerintem a sok természetes és finom szín segítségével egy nagyon kihasználható szettet kreált Gwen, amivel egyébként merész vagy különleges sminkeket is lehet készíteni az extra árnyalatokkal. (Nem szeretem a kék szemhéjpúdereket, de a Dangerbe teljesen beleszerettem például.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.