Urban Decay

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2016. december 19.

Ár:   $20
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Víz alapú, rétegezhető tus, szuperfinom glitterrel az átlátszó gélben, mely gyorsan szárad és tartós viseletet biztosít.

7 változatban kapható

10.500 Ft feladással! Urban Decay szett
Ár: 10.500 Ft feladással. , Eladó: Mancsusz
Állapot: Új, bontatlan. , Helyszín: Jakabszállás, fizetés: Utalás után ajánlott postán maradó/Foxpost csomagautomata.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorottyatth

2018. november 30.

Az előző kommentelőt megerősítem.
Csodaszép, viszont több rétegben lesz csak igazán szép. Ezenkívül tartós 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Az előző kommentelőt megerősítem.
Csodaszép, viszont több rétegben lesz csak igazán szép. Ezenkívül tartós 😊

pinkhiena

2016. december 28.

Junkshow árnyalatban van meg, ami főleg rózsaszín, de elvétve vannak benne holografikus hatású glitterek is. Összességében szeretem, de nem vagyok vele tökéletesen megelégedve. Az erőteljesebb fedésért két-három rétegben is fel kell vinni, a teljesért akár öt is kellhet. Ha visszafogottabb hatást szeretnék elérni, kicsit trükköznöm kell, hogy a glitterek egyenletesen terüljenek, ami kicsit pain in the ass. Viszont ha sikerült felrakni, akkor a nap végéig ott marad, én nem egy bulit nyomtam végig benne; és imádom a hatását.
Ajándékba kaptam, úgyhogy az áráért nem kellett aggódnom, de annak ellenére, hogy szeretem, nem biztos, hogy magamnak megvettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.