Urban Decay

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. március 20.

Ár:   $22
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Az ismert és szeretett Moondust Eyeshadow innovatív formulájának szuper-sokoldalú krémes változata. Vegán termék.

8 színben kapható

florcsiii

2018. július 2.

Recharged árnyalat tulajdonosa vagyok, ami rózsaszín vagy, ha úgy esik rá a fény arany. Jobban bíztam a folyékony formulában, mint a szilárdban, azért ezt vettem meg. A csomagolása szép, igényes. Az ecset/applikátor, amivel fel kellene vinni a terméket, elég béna. Olyan, mint a folyékony hibajavító ecsetét kettévágták volna. Nehezen és lassan lehet vele dolgozni, nem is értem, miért így oldották meg. Nem tudom, hogy az applikátor miatt vagy a formula miatt, de nehezen lehet egyenletesen felvinni. Eddig csak tusvonalként használtam, de még nem sikerült úgy megoldanom, hogy mindenhol ugyanannyi adag legyen. Maga a szemhéjpúder gyönyörű színű és egésznap fent van. Egyáltalán nem pereg, pedig egy ennyire csillogós terméknél vártam :D Viszont ha belenyúlsz, akkor mindened csillogni fog. Nagyon könnyű lemosni is, nekem alig maradt fent 1-2 csillám az arcomon. Végülis a vásárlást nem bántam meg, az ára sem volt olyan húzós, de nem tervezek más árnyalatot beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.